Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Fitnesa klubs Fits You

Kinezioloģija un EMS fitness: efektīva un prātīga pieeja Mēs esam pārliecināti, ka tas strādā! Tā ir metode, kas ļauj ķermenī atrast novājinātos muskuļus.
Izkārtojums
Kas ir lietišķā kinezioloģija? Kinezioloģija ir metode, kas ļauj ķermenī atrast novājinātos muskuļus. Metode ir balstīta uz manuāla muskuļu testa, kas palīdz novērtēt, kā visu muskuļa tonusu, tā arī atsevišķu daļu. Novājināto muskuļu meklēšana ir kritiski svarīga, risinot jebkura veida problēmas organismā.
EMS priekšrocības – Nav vertikālās slodzes uz mugurkaulu un locītavām. Asinsrites uzlabošana muskuļos notiek bez locītavu pārslodzes. Muskuļu korpusa stiprināšana ļauj uzlabot stāju, atvieglojot slodzi uz mugurkaulu, ja jums ir osteohondroze.
Fitnesa klubs piedāvā nodarbības, lai nostiprinātu savus muskuļus visiem. Sākot ar ofisa darbiniekiem, kam kam ir sēdošs un/vai mazkustīgs dzīvesveids, tiem, kam nepieciešama rehabilitācija pēc kādas traumas. Sievietēm, kuras gatavojas mākslīgai apaugļošanai vai tām, kuras vēlas atgūt formu pēc dzemdībām. Protams, treniņi ir piemēroti arī tiem, kas vēlas uzlabot savu pašsajūtu, uzturēt fizisko formu labā stāvoklī un uzlabot dzīves kvalitāti.
Fitnesa kluba "Fits You" vīzijas ir: 
  • Jauna dzīves kvalitāte
  • Garantēts rezultāts
  • Svara korekcija
  • Rehabilitācija pēc traumām
  • Lieliska labsajūta
  • Pārbaudītas augstas tehnoloģijas fitnesā
  • Alternatīva tradicionālajām sporta nodarbībām

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!