Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Drošas Braukšanas Skola

Drošas Braukšanas Skolas apmācības noderēs ne vien šoferiem, kas pie stūres ir pavisam nesen, bet arī pieredzējušiem autovadītājiem. Braukšanas kursā nonāksi situācijās, kurās Tavas zināšanas un reakcija būs no svara. Esi sagatavots jebkuriem apstākļiem!
Izkārtojums
Autoskola topošiem un pieredzējušiem autovadītājiem. DBS Autoskolas mērķis ir uzlabot satiksmes drošību Latvijā. Tādēļ jau kopš 2007. gada apmāca gan topošos auto un moto vadītājus (A un B kategorija), kuri specializētā vadībā gūst pirmās iemaņas, gan arī pieredzējušus braucējus, kam palīdz pilnveidot braukšanas stilu un izskaust nepilnības. Pirmā skola Latvijā, kas profesionāli un praksē māca autovadītājiem drošas braukšanas pamatprincipus. DBS kursanti mācās neiekļūt satiksmes negadījumos, pasargāt sevi un citus no traumām, izvairīties no materiālajiem zaudējumiem un justies drošāk uz ceļa. Papildus drošības aspektiem, tiek apgūta braukšanas kultūra, kā arī degvielas un auto apkopes ekonomija. Autovadītāji iegūst zināšanas un iemaņas, kuras pagaidām nav iespējams tik vispusīgi apgūt Latvijas autoskolās. Skolas ideja radās, ikdienā saskaroties ar situāciju uz Latvijas ceļiem, izvērtējot ceļu negadījumu statistiku un citu valstu pieredzi. Uzņēmumiem, kuru darbinieku ikdiena aizrit pie automašīnas stūres, drošas braukšanas apmācības ir ekonomiski izdevīgs ieguldījums uzņēmuma attīstībā, jo samazinās autoavāriju risks, darbinieku traumatisms un auto remonta izdevumi.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!