Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Birojs: +371 26699899 (I-V, 9:00-18:00) 

Valentīndienas horoskops pārim

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
2
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

60 €

Pirkt

Valentīndienas horoskops pārim

Uzzini, kas ierakstīts zvaigznēs!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Zvaigznēs rakstīts ļoti daudz informācijas tajā skaitā arī tā, kas mums palīdz atrast “otro pusīti”, noteikt mīlestības, seksuālo saderību u.c. svarīgas pāra attiecību nianses. Tās ir pieejamas zināšanas – Tev tās vienkārši jāliek lietā un rezultāts liks sevi manīt! Vienalga vai Tev ir pāris vai nav, astrologa konsultācija palīdzēs gan vīrietim, gan sievietei sava mērķa attiecību veidošanā sasniegšanai. Mīlestība - tā ir uguns, kurai vienmēr vajag piemest pagalīti, lai tā silti un spoži degtu, tāpēc profesionāla astroloģe izstāstīs Jums visu, ko nepieciešams zināt!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Profesionāla astrologa konsultācija, 60min 2 pers. Tās laikā tiks izstāstīti galvenie jautājumi - Iespējamie pāra likteņa izaicinājumi, mīlestības un seksuālā saderība, pāra attiecību mērķi, Jūsu pāra attiecību būtība un personību izaugsmes iespējām tajās, savstarpējās rakstura īpašības, savstarpējā fiziskā, garīgā un enerģētiskā saskaņu, attieksme pret bērniem un laulību, mājokļa labiekārtošanas un ģimeniskā pavarda atmosfēras veidošanas panākumi un grūtības, pāra finanšu potenciāls, radinieku ietekme uz jūsu pāra attiecībām, par esošajiem un potenciālajiem jūsu pāra trūkumiem un disharmonijām, Jūsu veselība, pāra izskats no malas un sociālais statuss, ceļošanas saderība un potenciāls, labvēlīgās ceļošanas vietas, ieteicamais sievietes vai vīrieša tips, pāra attiecību planēta, tās enerģētisko un fizisko ietekmi vienam uz otru, kosmiskais virzības elements: Uguns, Zemes, Gaisa un Ūdens ietekme un saderība jūsu attiecībās, piemērotākais laiks precībām, kā arī atbildēs uz citiem interesējošiem jautājumiem.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī dāvanu karte būs noderīga ikvienam, kas vēlas ieviest skaidrību un iegūt jaunas zināšanas par mīlestību un savu otro pusīti.

Nebaidies uzzināt!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Astrologa konsultācija klientam/-iem ērtākajā veidā caur skype (no jebkuras vietas pasaulē), pa telefonu vai ierodoties klātienē. Astroloģei būs jāzina jūsu dzimšanas dati: vieta, diena, mēnesis, gads, laiks. Gadījumos, kad piedzimšanas laiks nav zināms, tad to precizēs pēc trīs būtisku notikumu Jūsu dzīvē noskaidrošanas.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Eho Centrs

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi