Vakariņas grilbārā „Karjala”

1 2 3 4 5 (5)

Vakariņas grilbārā „Karjala”

Iepriecini sevi ar gardu maltīti!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Bārs „Karjala” ir vienīgais somu bārs Rīgā. Šeit patīkamā atmosfērā un par demokrātiskām cenām Jūs varēsiet izbaudīt garšīgus un sātīgus ēdienus. Bārs Karjala piedāvā Eiropas virtuvi, kurā ir iekļauti arī somu virtuves ēdieni – bāra top gardums - laša pīrāgs, liellopu gaļas steiks somu gaumē, ziemeļbrieža gaļa ar kartupeļu biezeni, kurš tiek gatavots un pasniegts tieši tāpat kā Somijā un vēl šis tas interesants. Karjala ir īpašs ar to, ka piedāvā gaļas ēdienus un lasi, kas ir gatavoti uz īstām oglēm. Te var nobaudīt arī dažādus somu alus šķirnes un citus dzērienus.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Vakariņas grilbārā „Karjala”;
  • Cenā ir iekļauta jebkura ēdienu un dzērienu izvēle no ēdienkartes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas baudīt gardu maltīti un lieliski pavadīt savu laiku.

Lai jums izdevies vakars!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

Bez laika ierobežojuma

Dalībnieki

1 līdz 6 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Cenā ir iekļauta jebkura ēdienu un dzērienu izvēle no ēdienkartes. Jums tiek piedāvāta iespēja svinēt dzimšanas dienu VIP istabā!Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

Inga

Jauka vieta. Ja reiz esam somu grilbārā, nolēmām, ka vēlamies izmēģināt ko somiem raksturīgu, un pēc viesmīles ieteikuma arī pasūtījām. Lielas porcijas, garšīgs ēdiens. Jauki, ka man bija tāda dāvana!

Māra

Apbrīnojami smalks bārs/restorāns priekš tādām cenām. Ļoti garšīgi, lēti un lielas porcijas. Arī alus ar tādu pašu nosaukumu Karjala tagad ierindosies manā alu top 5. Apkalpošana burvīga, interjers apburošs, tiešām iesaku. Biju ļoti pārsteigta, ka tik maz apmeklētāju tik labai vietai.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm