„Tēviņu” mājas vīnu degustācija

1 2 3 4 5 (3)

„Tēviņu” mājas vīnu degustācija

Izbaudiet „Tēviņu“ viesmīlību!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Saimniecība nodarbojas ar mājas vīna gatavošanu no pašu dārzā un savvaļā ievāktiem augļiem un ogām. Katrs dzēriens izceļas ar piesātinātu aromātu un garšu. „Tēviņu” vīnotavas īpašie produkti ir Aveņu dzirkstošais vīns, kurš tiek gatavots izmantojot šampanizācijas procesu, un Latvadoss (Kalvadoss). Ir iespējama vīna baudīšana omulīgā gaisotnē vīnotavā vai dārza terasē. Vasaras sezonā apmeklētājiem tiek piedāvāta ekskursija pa saimniecības dārzu, kurš sastāv no iekoptās un dabas veidotās daļas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Ekskursija pa dārzu un vīnotavu, stāsts par vīna darīšanu;
  • Vīnu un Latvadosa degustācija 1 – 6 personām;
  • Nelielas uzkodas. 

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvana visiem, kuri vēlas izzināt Latvijas vīnu darīšanas tradīcijas un izbaudīt to neatkārtojamo garšu.

Izbaudiet!


Vieta

Kandavas novads

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 līdz 6 personas

Cita informācija

Pārmērīga alkohola lietošana ir kaitīga veselībai.

Pakalpojums pieejams personām no 18 gadu vecuma. Bērniem tiek piedāvāta sula. Apmeklējumu nepieciešams laicīgi saskaņot ar vīndari.

 


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.