Relaksācija un "Seaside" bāra gardēžu baudījums diviem

1 2 3 4 5 (0)

Relaksācija un "Seaside" bāra gardēžu baudījums diviem

Patīkama atpūta diviem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Hotel Jūrmala Spa ir vieta, kur atgūt dvēseles un ķermeņa harmoniju! Jūs varēsiet izvēlēties vienu no masāžām - muguras, apkakles zonas, sejas vai roku masāžu. Muguras masāža līdzsvaro nervu sistēmu, nostiprina muskuļu korseti, pastiprina asinsriti, labvēlīgi iedarbojas uz mugurkaula locītavu un saišu sistēmu. Apkakles zonas masāža veicina asins cirkulācijas uzlabošanos galvas smadzenēs, muskuļos un saišu sistēmā, kā arī mazina sāpes un sasprindzinājuma sajūtu muskuļos, nogurumu un uzlabo garastāvokli. Roku masāža uzlabo asinsriti un audu metabolismu ekstremitātēs un ir sevišķi ieteicama muskuļu un locītavu fukciju atjaunošanai pēc traumām un saslimšanām. Sejas masāža palīdz uzlabot ādas un muskulatūras mikrocirkulāciju un paātrina vielmaiņas procesus sejas ādā, līdz ar to padarot ādu svaigāku un elastīgāku. 

Pēc relaksējošas masāžas Jūs varēsiet baudīt dzērienus un uzkodas "Seaside" kokteiļu bārā viesnīcas Hotel Jūrmala SPA 11. stāvā, no kura paveras burvīgs skats uz jūru! 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Masāža pēc izvēles (2 pers., 20 min.) : muguras masāža, apkakles zonas masāža, sejas masāža vai roku masāža;
  • Dzērieni - Aperol Spritz (Aperol, Prosecco, gāzētais ūdens) x2 "Seaside" bārā;
  • Uzkodas - Antipasti (vītinātā gaļa Jamon Serrano, puscietais siers Cerrato Iberico, grissini, olīvas) "Seaside" bārā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas izrauties no ikdienas steigas un uz brīdi aizmirst apkārtējo pasauli, ļaujoties mierpilnai un relaksējošai atpūtai divatā.

Baudiet mirkli!


Vieta

Jūrmala

Apģērbs

Apģērbam nekādu prasību nav

Laiks

1 apmeklējums

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.