Klasesbiedru salidojums

1 2 3 4 5 (0)

Klasesbiedru salidojums

Satieciet klasesbiedrus!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Satiec savus ilgi neredzētos klasesbiedrus neformālā gaisotnē un dalies atmiņās par skolas laika labākajiem piedzīvojumiem. Piedāvājam pilnu pasākuma organizēšanu - no ielūgumu izsutīšanas līdz fotorāfiju kolāžas izveidošanai. Uzaicināsim Jūsu bijušos klasesbiedrus un skolotājus, ietaupot Jūsu laiku un organizatorisko darbu stresu. Sagatavosim bagātīgu Tapu jeb uzkodu galdu, kurā sastopamas visas pasaules garšu nianses. Uzkodas tiek veidotas no gaļas, zivju, siera, dārzeņu izlasēm, papildinātas ar pašu gatavotām mērcītēm un svaigi ceptu maizi, servētas uz Latvijas ozolkoka paplātēm. Papildus tiks servēts arī citronūdens. No Jūsu iesniegtajām skolas laika un jaunākajām fotogrāfijām sagatavosim fotogrāfiju kolāžu, kuru kopā ar klasesbiedriem varēsiet apskatīt pasākuma norises laikā.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Pasākumu dalībnieku ielūgšana un ierašanās koordinēšana;
  • Tapu jeb uzkodu galds un citronūdens;
  • Pasākuma dalībnieku fotogrāfiju kolāžas sagatavošana;
  • Fotogrāfiju kolāžas demonstrēšana pasākuma laikā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta, lai jautri pavadītu laiku ar sen neredzētajiem klasesbiedriem!

Izklaidējieties!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 vakars

Dalībnieki

1 līdz 15 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Piedāvājuma cena var tikt mainīta, ja pasākumā piedalās lielāks skaits dalībnieku. Pasākuma norises vietas tuvumā Jūsu ērtībām pieejamas bezmaksas auto stāvvietas. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.