Kino apmeklējums ģimenei kinoteātrī Cinamon

1 2 3 4 5 (6)

Kino apmeklējums ģimenei kinoteātrī Cinamon

Baudi kino ar saviem mīļajiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Kinoteātra Cinamon kinozāļu dizains ir veidots tā, lai skatītājam sniegtu maksimālu komfortu vizuālo un skaņas efektu baudīšanā, ko nodrošina jaunākās tehnoloģijas. Filmas tiek izrādītas gan 2D, gan 3D formātos. Pie kinoteātra pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta. Izbaudi kino apmeklējumu kopā ar savu ģimeni!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Divas pieaugušo un divas bērnu biļetes (līdz 12 g.v.) uz Jūsu izvēlētu filmu (Dāvanu karte derīga uz jebkuras filmas, jebkuru seansu ar klasifikāciju „U“ un „7+“. Dāvanu karte nav derīga uz pasākumu – operas, baleta, koncerta u.tml. translācijām vai ierakstiem.).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvana noderēs, lai pavadītu laiku kopā ar saviem tuvākajiem - ģimeni!

Nāc uz Cinamon un baudi kino!


Vieta

Rīga

Laiks

1 apmeklējums

Dalībnieki

1 ģimene (2 pieaugušie, 2 bērni)

Cita informācija

Pirms kino apmeklējuma, dodieties uz Cinamon kino kasēm, lai apmainītu dāvanu karti pret 2 pieaugušo un 2 bērnu kino biļetēm.Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

Solveta

Jau gandrīz gads tuvojās uz beigām dāvanu kartei, tādēļ nolēmu to iztērēt. Skatījos filmu Bille. Filma bija uzrunājoša un rezultātā dāvanu karte šķiet bija iztērēta vietā. Paldies!

Natalja

Jā, dāvana patika. Paldies

Lelde

Mēs sen nebijām bijuši kopā visa ģimene uz kino! Bija ļoti jauki! Paldies!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.