Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Kartings „Preses Namā” diviem

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Kartings „Preses Namā” diviem

Rīga
2 pers.

26 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Kartings „Preses Namā” diviem

Adrenalīna pilns brauciens!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

„Preses Nama” kartinga halle piedāvā sacenšoties izbaudīt asas izjūtas iesācējiem un profesionāļiem, kā bērniem, tā arī pieaugušajiem. Trasē ir mainīgs segums, kas veido dažādu saķeres līmeni un ļauj izjust katringa kontroli katram braucējam. Ir iespēja pēc katra brauciena salīdzināt apļa laikus un sasniegt personīgo rekordu. Visaizraujošākās un drošākās sacensības!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 10 minūšu brauciens ar kartingu 2 personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam aktīvās atpūtas piekritējam!

Dodies sacensību braucienā!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.Brauciens ar kartingu iespējams no 7 gadu vecuma!


Pakalpojumu sniedzējs

Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 261

Eksperta atsauksme:

Katrīna

Pirms brauciena biju nedaudz satraukusies, jo trase ir ar vairākiem līkumiem, ir neziņa, cik ātri drīkst braukt, lai neieskrietu barjerās. Kad biju izbraukusi pirmo apli līdz pusei, bailes pazuda, un iestājās tikai vēlme izmēģināt, kā pēc iespējas ārtāk izbraukt katru līkumu, kā apsteigt savus līdzbraucējus. Izbaudīju katru brauciena minūti! Izkāpjot no kartinga pirmā doma, kas man ienāca prātā, bija – gribu braukt vēl!! Vēlos izteikt komplimentus arī pašiem kartinga halles darbiniekiem par superīgu apkalpošanu!


Atsauksmes no mūsu klientiem (5)

Eduards un Sofija

Gan apkalpošana, gan izklaide ļoti jauka!

Iveta

Paldies, par iespēju puikam, kurš saņēma šo karti dāvanā, iepazīt tehnikas iespējas un izbaudīt savstarpējas sacensības garu.

Jānis

Bērnam patika

Māris

Viegla komunikācija. Perfekta dāvana.

Rolands

Super. Bija forši.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.