Jogas masāža visam ķermenim

1 2 3 4 5 (0)

Jogas masāža visam ķermenim

Ļaujies masāžai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jogas masāža - tā ir viena no senākajām masāžām pasaulē, kas radusies pirms vairāk kā 2500 gadiem. Masāža apvieno trīs terapijas vienā. Tā iekļauj sevī līniju masāžu, manuālo terapiju (kas iekļauj sevī jogas elementus) un padziļinātu masāžu muskuļiem , un saitēm. Pateicoties maigai masēšanai un saišu stiepšanai, jogas masāža noņem saspringumu, kas ir uzkrājies ķermenī, un atbrīvo muskuļus, padara tos elastīgus un uzlabo asins cirkulāciju!. Masāža palīdz izvadīt toksīnus no ķermeņa un samazina trombu veidošanās risku. Jogas masāža uzlabos ķermeņa tonusu un ļaus Jums justies daudz aktīvākam. Viss organisms "strādās" labāk - uzlabosies, iekšējo orgānu darbība, izturība, miegs, kā arī mazināsies saslimšanas risks. Jūs aizmirsīsiet par sāpēm muskuļos, muguras daļā, kā arī par galvassāpēm.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauta jogas masāža visam ķermenim. (Aptuvenais kopējais procedūras laiks, kopā ar sagatvošanos procedūrai 1.5 stundas).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana ikvienam, kas vēlas uzlabot sava ķermeņa un savu pašsajūtu!

Relaksējieties!


Vieta

Saldus

Apģērbs

Sporta apģērbs un zeķes

Laiks

1 stunda un 30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Masāža netiek veikta akūtas saslimšanas gadījumā, ja ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, pie onkoloģiskām saslimšanām, kā arī ja nesen ir gūtas traumas.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.