Itāļu valodas iepazīšanās nodarbība

1 2 3 4 5 (0)

Itāļu valodas iepazīšanās nodarbība

Apgūstiet ko jaunu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Itāļu valoda ir viena no skanīgākajām un skaistākajām valodām pasaulē: tajā runā garšīgi ēdieni, lieliska kafija, izcilas filmas, kaislīgs futbols un elpu aizraujošas ainavas! Arī jūs varat to darīt! L'ITALII itāļu valodas un kultūras centrs piedāvā apgūt itāļu valodu pie pieredzējušiem un kompetentiem pasniedzējiem izteikti itāliskā vidē. Ieprieciniet savus mīļos ar iespēju ieskatīties itāļu valodas un kultūras dziļumos - kas zina, šis varētu būt aizraujoša ceļojuma sākums! Itāļu valodas nodarbībās var piedalīties jebkurš, kurš sapņo apgūt itāļu valodu, vai vēlas atsvaidzināt jau iegūtās itāļu valodas zināšanas!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Itāļu valodas nodarbība (90 min) 1-2 personām brīvi izvēlētā laikā (iepriekš vienojoties ar pasniedzēju). Nodarbības ietvaros notiks "iepazīšanās" ar itāļu valodu: apgūsim noderīgas pamatfrāzes un atklāsim itāļu valodas noslēpumus un īpatnības!


Vieta

Rīga

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

1-2 personas

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija! Dalība nodarbībai jāpiesaka pēc iepriekšējas vienošanās, rakstot uz e-pastu: info@litalii.lv


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.