Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Ekstrēmākais no taksometriem - Drift Taxi + VIDEO

(7)
Vieta
Rīga (Biķernieku trase) vai Ropažu novads (333 trase)
Dalībnieki:
1
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

149 €

Pirkt

Ekstrēmākais no taksometriem - Drift Taxi + VIDEO

Drift Taxi noteikti ieskaitāma ekstrēmo izklaižu skaitā, jo nodrošina adrenalīna devu ilgam laikam. Elpu aizraujošais brauciens notiek ar sportam pielāgotu automašīnu. Brauciena laikā šī ekstrēmā taksometra pasažieris piedzīvos lielu ātrumu, sānslīdes, dūmus un asas izjūtas. Izbaudi asa sižeta filmu elementus realitātē!
Brauciens norisinās autosportam piemērotās trasēs un ilgst aptuveni 5-6 minūtes. Vizināšana notiks ar driftam speciāli sagatavotu sporta auto. Jūs vizinās trīskārtējs Latvijas čempions, viens no labākajiem braucējiem Eiropā, drifta meistars -Jānis Eglīte (EGLE)
Lai šis notikums paliktu atmiņās vēl ilgi, pēc brauciena tiks izsniegts arī video materiāls, kurā atspoguļots braucienā piedzīvotais. Video ļaus atcerēties piedzīvoto vēl ilgi, kā arī dalīties tajā ar citiem. Jāpiebilst arī, ka šāda veida izklaide ir jaunums Latvijā. Tā ir iespēja izmēģināt ko jaunu un nebijušu. Brauciens Drift Taxi - ne vien laba dāvana, bet arī iespēja pašam izrauties no ikdienas rutīnas.

Nepieciešama dāvana asu izjūtu cienītājam? Brauciens ar Drift Taxi būs pareizā izvēle.
Uzdāvini lielisku piedzīvojumu-ekstrēmu braucienu, kur pierastais taksometrs ir aizstāts ar sporta auto.

  • Brauciens paredzēts vienai personai;
  • Brauciens aptuveni 5-6 minūtes;
  • Video no brauciena;
  • Piedāvājums pieejams siltajā sezonā- no 1. maija līdz 31. oktobrim

Izvēlies sev ērtāko pirkuma piegādes veidu. Dāvanu karte braucienam ar Drift Taxi ir ne tikai ērti iegādājama, bet arī vienkārši saņemama-piemēram, izvēloties e-dāvanu to savā e-pastā saņemsi minūtes laikā pēc apmaksas saņemšanas, un jau tajā pašā dienā varēsi pasniegt gaviļniekam. Tāpat dāvanu karti iespējams saņemt ar kurjera vai Latvijas Pasta starpniecību, kā arī DāvanuServiss.lv saliņā T/C Spice vai T/C Rīga Plaza.
Ja meklējat īpaši izdevīgus oriģinālu dāvanu piedāvājumus, DāvanuServiss.lv būs pareizā izvēle. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā godīgas cenas garantiju, kas nozīmē, ka DāvanuServiss.lv piedāvātās cenas ir tieši tādas pašas kā pakalpojuma sniedzēja noteiktās cenas aktivitātes vietā.


Pārsteidz ar elpu aizraujošu dāvanu - braucienu ar Drift Taxi. Par to priecāsies ikviens, kuram tuvas ekstrēmas izklaides.

Vieta

Rīga (Biķernieku trase) vai Ropažu novads (333 trase)

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles Apģērbam jābūt ar garām piedurknēm, garajām biksēm

Laiks

Aptuveni 5-6 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no 1.maija līdz 31. oktobrim Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pakalpojums tiek sniegts sporta kompleksa 333 trasē vai Biķernieku kompleksā sporta bāzē! Brauciens notiek grupās! Braucieni notiek, kad tiek nokomplektēta grupa!

Obligāti nepieciešams veikt savlaicīgu rezervāciju - vismaz mēnesi iepriekš! Lūgums neatstāt rezervācijas veikšanu pēdējā brīdī!

Braucieni iespējami ierobežotos datumos, saskaņojot ar braucēja sacensību garfiku!

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi