Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Bērnu ballīte ar 3D elementiem

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Bērnu ballīte ar 3D elementiem

Rīga
1-12 pers.

167 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Bērnu ballīte ar 3D elementiem

Sagādā savam bērnam neaizmirstamu ballīti!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šī ir Jūsu iespēja pārsteigt savus bērnus ar 3D izklaidi pašā Rīgas centrā. Pavadiet laiku jautri un atktīvi kopā ar savu avatāru un vērojiet notikumus uz lielā ekrāna. Studija "I Love Fitness" piedāvā lielisku iespēju pasūtīt profesionālu pasākumu organizēšanu - bērnu un pieaugušo svinībām. Tagad Jums ir iespēja spēlēt aktīvās datorspēles pilnīgi jaunā veidā - pārņemot kontroli pār notikumiem, kuri atspoguļojas uz lielā ekrāna ar savām ķermeņa kustībām, smejoties un uzmundrinot viens otru. Pasākumu scenārijā iekļauti dažādi sporta veidi, piedzīvojumi, dejas un citas aktīvās spēles, kas ļaus dalībniekiem izbaudīt vēl nebijušas emocijas. Jūs gaida cīņas boksā un futbolā, deju kaujas, kalnu slēpošana, tvisters un citi pasaules interaktīvie jaunumi, labāko mūzikas hītu un klubu remiksu pavadījumā. Par vakara gaitu rūpēsies profesionāli pasākuma vadītāji, kas palīdzēs Jums uzturēt jautru atmosfēru un organizēs izklaidi.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Studijas “I Love Fitness” zāles noma Rīgas centrā (90 kv.m.) kompānijai līdz 12 personām;
  • Pasākumu vadītāja pakalpojumi;
  • Nepieciešamais tehniskais aprīkojums un atbalsts (gaismas un skaņas specefekti, lielformāta ekrāns ar aparatūru, administratīvie pakalpojumi);
  • Galds uzkodām un dzērieniem, kā arī ir iespēja ņemt līdzi savu ēdienu un uzkodas;
  • Dažādu aktivitāšu un deju sacensības, sporta spēles un citi neaizmirstamie piedzīvojumi 3D stilā;
  • Zāles dekorēšana

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte noderēs gan lielākiem, gan mazākiem gaviļniekiem, kā arī viņu vecākiem, kas vēlas sarīkot savai atvasei neaizmirstamu pārsteigumu!

Uzdāvini vislabāko pārsteigumu!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

12 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Laicīga rezervācija ir obligāta. Pasākums pieejams no 8 g.v. Ballīti iespējams organizēt gan latviešu, gan krievu valodā.


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1079
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.