Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Aizraujošie jūras stāsti Hidroplānu ostā visai ģimenei

(0)
Vieta
Igaunija
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

28 €

Pirkt

Aizraujošie jūras stāsti Hidroplānu ostā visai ģimenei

Laipni lūdzam uz klāja! Jūra ir pilna ar aizraujošiem stāstiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Hidroplānu osta ir pilna ar lieliskām idejām, piedzīvojumiem un stāstiem. Hidroplānu angārs – tā ir ēka ar savu neatkārtojamo arhitektūru, kas savieno jūru un debesis. Šīs objekts ir unikāls, nekur citur pasaulē tādu nav. Hidroplānu ostas muzejs ir brīnišķīga vieta lai pilnvērtīgi atpūsties ar bērniem un draugiem; vieta, kuru ir vērts parādīt draugiem no ārzemēm, pastāstīt viņiem par Igaunijas jūras kultūras vēsturi, aizvest uz sezonas izstādēm, doties ekskursijās, piedāvāt daudzveidīgu muzeja programmu un vakara pasākumus. Hidroplānu ostā darbojas muzeja veikals ar plašu produktu klāstu, kas saistīti ar jūras tematiku, ka arī kafejnīca-restorāns MARU. Turklāt, tur ir strādājoša osta ar kuģiem un jahtām, no kuras paveras lielisks skats uz jūru un pilsētu. Ir bērnu rotaļu laukums.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Biļete uz Hidroplānu ostu visai ģimenei. Ar šo biļeti Jūs varēsiet apmeklēt arī citas izstādes, kas pašlaik notiek muzejā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana tiem, kas vēlas baudīt atpūtu ar ģimeni!

Atpūtieties kopā!

2016.gadā Hidroplānu ostā notiks dažādas interesantas izstādes:

28.08.2015 - 03.04.2016 – Izstāde „Sacīkstes uz pasaules galu”, veltīta heroiskai polārai ekspedīcijai, kas notika 100 gadus atpakaļ. Norvēģis Amundsens un anglis Skots bija pirmie polārpētnieki, kas izvirzīja mērķi sasniegt Dienvidpolu.

13.08.2016 - 15.01.2017 – Izstāde „Mēs viņus saucam par vikingiem”, kuru sagatavoja Zviedrijas Vēstures muzejs. Tā parādīs vikingu kultūru no mazpazīstama viedokļa un atvedīs uz Igauniju vairākus vikingu laika eksponātus.

Vieta

Igaunija

Laiks

1 apmeklējums

Dalībnieki

2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

 

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Kingitus.ee

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi