Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

IK Sergejs Čerņikovs

Mafija ir intelektuāla spēle, kas saliedēs jebkāda veida grupas un ļaus izrauties no ikdienas, ievelkot aizraujošā un neaizmirstamā piedzīvojumā.
Izkārtojums
Klubs Cosa Nostra pastāv un funkcionē Rīgā kopš 2010. gada. Sergeja Čerņikova radītais Mafia Club Latvia ir inteliģentu cilvēku klubs, intelektuāls un izklaides virziens. "Mafija" ir uz gājieniem balstīta lolojumspēles komandu psiholoģiska lomu spēle ar detektīvstāstu, kas simulē organizētas minoritātes pārstāvju cīņu, kuri viens par otru ir informēti ar neorganizētu vairākumu. Sižets: Pilsētas iedzīvotāji, noguruši no mafijas uzdzīves, pieņem lēmumu ieslodzīt visus mafiozus līdz pēdējam. Atbildot uz to, mafija piesaka karu līdz pilnīgai visu pienācīgo iznīcināšanai Mafijas spēles norisinās Rīgā. Iespējams arī saorganizēt privātus pasākumus kolektīviem vai grupām, kur saliedēšanās ir garantēta, tāpat kā izdevuies spēles norise.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!