Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Cita Telpa

,,Cita Telpa” ir izklaides un atpūtas vieta bērniem un pieaugušajiem Ogrē. Nāc individuāli vai ar draugiem. Lieliska vieta ballītei taviem svētkiem vai uzņēmuma saliedēšanās pasākumam!
Izkārtojums

"Cita Telpa" ir izklaides un atpūtas vieta gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas atrodas vien 30 minūšu attālumā no Rīgas. Izklaides telpa ir izveidota 85m2 platībā. "Cita Telpa" piedāvā arī Jūsu ballīšu organizēšanu, kurās ir pieejamas ballīšu spēles. 
Vēlies nokļūt citā pasaulē? Ar "Cita Telpa" Tev tas ir iespējams! Uzvelkot virtuālās realitātes brilles, nokļūsi citā pasaulē, kurā vari pārvietoties un redzēt to kā īsto realitāti. VR brilles katrai acij rada 3D attēlu, kas veicina realitātes un telpiskuma sajūtu. Tā ir iespēja neskatīties spēli no malas, bet gan pašam iekļūt tajā iekšā.
Izklaides un atpūtas vietā atradīsi arī auto braukšanas simulatoru, kas vairs nav tikai spēle. Tā ir iespēja iesēsties profesionālā auto simulatorā un izmēģināt dažādas auto sporta disciplīnas – Formula 1, rallijs, auto šosejas ar Ferrari, Lamborghini un citām. Brauciens var noritēt pēc tavas izvēles skatoties TV ekrānā vai uzvelkot virtuālās realitātes brilles un sajūtoties kā sēžot īstā auto.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!