Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Biedrība Jauno jātnieku skola

Jauno jātnieku skola - burvīga vieta tiem, kas jau iepazinuši jāšanas sporta pasauli, un tiem, kas tikai sper pirmos soļus šajā virzienā. Zirgi - tā ir mīlestība visa mūža garumā, kas visiem paver savu brīnišķīgo pasauli.
Izkārtojums
Jauno jātnieku skola aktīvi darbojas jau kopš 2007.gada, JJS Sporta centrā, Inčukalna novadā. Skolas galvenais un vadošais mērķis ir veicināt cilvēku interesi par zirgiem un zirgu izjādēm kā aktīvo atpūtu un sporta viedu brīvā dabā. Jauno jātnieku skola ir viens no lielākajiem jāšanas sporta centriem Baltijā, kas piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus gan amatieriem, gan profesionāļiem.
Pirms vairāk kā desmit gadiem mūsu teritorijā no zirgiem un jātniekiem nebija ne miņas. Līdz šodienai, tur ir paveikts daudz – 22 hektāru lielā platība ir uzbūvēti vairāki staļli, divas slēgtās manēžas, divi jāšanas laukumi, kuru tribīnēs var sasēsties līdz par 750 skatītāju. Kā arī tur pat teritorijā ir izbūvēts mājīgs namiņš, kas ir mītne zirgkopējiem. Āra laukumi tiek izmantoti treniņiem un sacensībām, bet slēgtās manēžas nodrošina apmācību iespēju visa gada garumā. Plašajā sporta centra teritorijā ir pieejamas dažādas pastaigu takas un atpūtas vietas visai ģimenei, kā arī iespējams organizēt korporatīvos pasākumus.
Skola uzskata, ka tieši mīlestība pret zirgiem ir galvenā vērtība un virzītājspēks, kas palīdzējis Jauno Jātnieku skolā apvienoties īstajiem cilvēkiem, lai sasniegtu lielus mērķus.
Šobrīd jāšanas apmācības treniņus skola piedāvā uz 11 skolas zirgiem un ponijiem, visi dzīvnieki ir un tiek apmācīti tā, lai jaunie jātnieki justos droši un pārliecināti, atrodoties uz zirga muguras.
Ik gadu Jauno jātnieku skolā notiek vairākas nacionālās sacensībās un par tradīciju ir kļuvušas Vislatvijas zirgu dienas – pasākums visai ģimenei, kas sniedz ieskatu jāšanas sporta dažādībā!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!