9 NOTIS

Ierakstu studija "9 NOTIS" piedāvā nosargāt tavu dzīves melodiju, lai tā paliktu ne tikai atmiņās, bet arī ar rokām sataustāmā formātā, ierakstot vai nu USB vai CD. Nāc un Iemūžini atmiņas!
Izkārtojums
Ierakstu studija "9 Notis" ir par paliekošām atmiņām, tieši tāpēc piedāvā ierakstīt skaņu ierakstu profesionālā studijā. Ierakstu studijā skaņu ierakstu kvalitāti un tapšanu palīdzēs nodrošināt skaņu režisors, kam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze un savu darbu dara ar augstu profesionalitātes līmeni un mīlestību. "9 Notis" Jums piedāvā veikt skaņu ierakstus gan individuāli, gan ballīšu pulkā. Ierakstu studijā vari ierakstīt visu ko tava sirds kāro un vēlies saglabāt uz mūžu, sākot no bērnu dzejolīšiem līdz pat dziesmām un mūzikas instrumentu spēļu ierakstiem. Ierakstu studija piedāvā ne tikai ierakstīt Tev svarīgu ierakstu, bet arī to nepieciešamības gadījumā apstrādāt un noformēt. Nāc un piešķir savai skaņai rokām taustāmu atmiņu vai nu USB vai CD formātā, lai tas saglabātos ne tikai tavās atmiņās.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!