Žagarkalns

Žagarkalns ir kā paraugs slēpošanas un snovborda industrijā. Visi instruktori ir pēc starptautiskajiem standartiem sertificēti profesionāļi, apveltīti ar nepieciešamo izpratni un intuīciju, lai iemācītu tehniski pareizi un droši slēpot jebkuram, kurš to vēlas. Baudi aktīvo atpūtu Žagarkalnā!
Izkārtojums
Lieliska vieta kur baudīt Gaujas nacionālā parka mieru. Ģimenes brīvdienas, sportiska atpūta, romantisks laiks divatā, to visu palīdzēt realizēt var kempings "Žagarkalns". Vasaras atpūtas bāze pie Gaujas - upes krastā, meža ielokā, izveidots telšu un treileru kempings un ūdenstūrisma bāze ar laivu un plostu nomu. Rūpīgi iekopta teritorija, kurā valda klusums un miers. Iznomā dažādas laivas. Piedāvā pilna servisa apkalpošanu dažādiem ūdenstūrisma maršrutiem Vidzemē. Nodrošina visa veida transportu ūdenstūristiem. Pieejama velo noma, velo maršrutu plānošana. Plāno un organizē korporatīvos pasākumus, nodrošina pilnu servisu, tajā skaitā ēdināšanu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!