Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Gomoto.lv

Komanda ir pieredzējuši instruktori, kuri bez stresa un visīsākā laikā palīdzēs iemācīties braukt ar motociklu. Apmācību procesā tiek izmantotas jaunākās metodikas, kuras instruktori ar katru gadu uzlabo un pielieto apmācību laikā. Gomoto rīcībā ir jaunākie motocikli, kuri ir tādi paši, kādus izmanto CSDD eksāmenā (Honda CB650R, Yamaha MT07, Kawasaki Z650, Honda CB500 A2 kategorijai).
Izkārtojums
Motoskola, A, A2, A1, AM kategoriju apmācība. Pieredzējuši instruktori un individuāla pieeja katram topošam motobraucējam. Jaunākie motocikli, tādi paši, kādus izmanto CSDD eksāmenā (Yamaha MT07, Kawasaki Z650, Honda CB500, Honda CB650R). Uzsākot projektu "GOMOTO.lv", uzņēmums necenšas uztaisīt moto apmācībās konveijeri, bet gan koncentrējas uz individuālām apmācību programmām un individuālu pieeju katram topošam motobraucējam. Braukšanas nodarbības varat sākt apmeklēt pirms iestāšanās autoskolā vai vienlaicīgi ar teorētiskām nodarbībām. Pirmās apmācību nodarbības notiek laukumā, kurā kursants apgūst 8 figūras. Figūras dalās divās kategorijās - ātrās (noteikts minimālais ātrums, piemēram, figūra "stop līnija" minimālais ātrums ir 50 km/h) un lēnās (nav ātruma ierobežojuma, bet kursants rāda manevrēšanas iemaņas); apgūstot tās, kursants var izbraukt pilsētā, kur demonstrē savas zināšanas ceļu satiksmes noteikumos.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!