Sweet Avocado

„Sweet Avocado” - „Saldāka dzīve ar mazāku cukura daudzumu” būs lieliska iespēja iegūt unikālu saturu mūža garumā, lai Jūs varētu pārskatīt nodarbības, cik bieži vien vēlaties. Dāvanu karte dod tiesības arī uz visiem turpmāko kursu un recepšu e-grāmatu saturu.
Izkārtojums
Vēloties, lai pozitīvās pārmaiņas būtu ilgstošas, soli pa solim tiek izvirzīts mērķis uz veselīgu dzīvesveidu. Kursā būs lieliska iespēja kā samazināt cukura patēriņau organismā un uzlabot veselību. ’’Sweeter Life with Less Sugar’’ ir praktisks un pārdomāts kurss angļu valodā, kas palīdzēs izdarīt apzinātu un veselīgāku izvēli savā uzturā. Kursā tiek apskatīts, kas ir cukurs un kur tas slēpjas ikdienas uzturā, kā to iespējams samazināt, nejūtoties ierobežoti, un tā vietā, ar veselīgām izvēlēm un to priekšrocībām, padarīt savu ēdienkarti bagātāku un krāsaināku. Sabalansēts uzturs ir viena no pirmajām panākumu atsleģām uz labāko sevis versiju.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.