Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SIA “Dēkaiņi”

Mērķis ir izmantojot reģionā esošo dabas (upes, ezeri, kalni, pilskalni u.c.) un kultūrvēsturisko (baznīcas, muižas u.c.) objektu lielo bagātību un tūrisma infrastruktūras (viesu mājas, kempingi, pirtis, muzeji, ēdināšana u.c.) sniegtos pakalpojumus, piedāvāt aktīvās atpūtas cienītājiem optimāli izstrādātus aktīvā tūrisma maršrutus. Maršruti ir izstrādāti tā, lai tos varētu kombinēt.
Izkārtojums
SIA „Dēkaiņi” ir uzsākusi darbību aktīvā tūrisma jomā. Pakalpojumu klāstā ietilpst pakalpojumi ūdenstūristiem un velotūristiem. Piedāvā laivu un velosipēdu nomu Latgalē, kā arī maršrutu sastādīšanu pēc klienta vēlmēm. Aktīvi tiek strādāts pie velomaršrutu un ūdenstūrisma maršrutu izstrādes. Uzņēmuma misija ir popularizēt Latgales sniegtās iespējas aktīvā tūrisma jomā, ieinteresēt potenciālos klientus apmeklēt Latgali un izbaudīt šā novada sniegtās iespējas. Šajā darbības sfērā uzņēmums redz vēl daudz neizmantotas iespējas. SIA „Dēkaiņi” darbojas vietējie Latgales iedzīvotāji, aktīvi ūdens un velotūrisma entuziasti, kuri ļoti labi pārzina dotā reģiona tūrisma infrastruktūru, dabas un kultūrvēsturiskos apskates objektus. “Dēkaiņi” ir izstrādājuši jaunus un iespēju robežās apkopojuši jau esošos ūdens un velo tūrisma maršrutus pa Latgali. Darbs pie jaunu tūrisma maršrutu izstrādes, to apsekošanas dabā joprojām turpinās. Ūdenstūrisma maršruti ir izstrādāti divām līdz trijām dienām, bet atsevišķus maršrutus var turpināt vēl dažas dienas. Velo maršruti pārsvarā ir izstrādāti vienai diena, bet tie pārklājas, lai potenciālais klients varētu izvēlēties, cik dienu garā braucienā doties. Piedāvā klientiem viena ceļojuma laikā doties ne tikai ūdenstūrisma vai velo tūrisma maršrutos, bet tos apvienot. Tas ir, veikt kādu noteiktu maršruta posmu ar laivām, bet tālāk to turpināt ar velosipēdiem. Nepieciešamo inventāru attiecīgā maršruta posmā jums piegādās Dēkaiņu firma.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!