Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Roadgames

Aizraujošs veids, kā izpētīt apkārtējo pasauli un izklaidēties ar draugiem. Izvēlies spēli, reģistrējies un izbaudi piedzīvojumu!
Izkārtojums
Roadgames orientēšanās spēle ir gards kumosiņš pasaules izzināšanas entuziastiem. Izvadās Jūs pa zināmām un apskates vērtām vietām, kā arī atklās tādas, par kuru eksistenci Tu vēl nenojaut. Katrai Roadgames lokācijai piesaistīts uzdevums, kur vajadzīga ērgļa acs precizitāte. Dodies uz tuvāko “Mačmeikers” punktu kartē, pa ceļam iepazīsties ar attēliem un, nonākot lokācijā, atrodi, kurš attēls ir uzņemts šajā vietā. Spēles kolektīva saliedēšanai ir pārbaudīta vērtība jau daudzos kolektīvos, lielisks veids kā iepzaīt kolēģus vai draugus no citas perspektīvas. Nav foršāka veida, kā iepazīt Latviju un paskatīties uz ikdienas maršrutiem no cita skatu punkta. Tas ir labi pavadīts laiks, attīstītas orientēšanās, uzmanības u.c. prasmes, iespēja apskatīt Latviju tādā veidā, kā pirms tam nelikās vispār iespējams. Aplikācijā visu var ērti atrast un viss ir skaidri aprakstīts.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!