Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Rīdzene Functional Fitness

Savu ceļu 2014. gadā sākām kā pirmā oficiālā Latvijas CrossFit zāle (CrossFit Rīdzene). Turpinot izglītoties un iepazīstot dažādus fiziskās attīstības konceptus, sapratām, ka nevēlamies tikt iegrožoti vienā konkrētā metodikā. Atnāc, izmēģini un sajūti pie mums valdošo atmosfēru! Būsim pagodināti, ja “Rīdzene” kļūs arī par Tavām otrajām mājām.
Izkārtojums
"Rīzene Functional Fitness" savu ceļu sāka 2014.gadā, kā pirmā Latvijas CrossFit zāle. Darbību sāka kā CrossFit Rīdzene, bet turpinot izglītoties un iepazīstot dažādus fiziskās attīstības konceptus, Functional Fitness komanda saprata , ka nevēlas pieturēties tikai pie vienas konkrētās metodes. Tādejādi kopumā nonāca pie lēmuma uzsākt savu individuālo identitāti un treniņu konceptus. Šobrīd "Rīdzdene Functional Fitness" galveno uzsvaru liek uz daudzveidību. Funkcionālā fitnesa treniņos lielākoties dominē funkcionālās kustības un to iedalījums paternos. Kuros ir iespēja pilnveidot kustību kvalitāti un to veiktspēju, kas būs pielietojama reālās dzīves situācijās. Paralēli motorikas un spēka attīstīšanai, tiek pievērsta uzmanība arī galvenajām enerģijas sistēmām, galvenokārt, izturības veicināšanai.
Nodarbību laikā grupu vada treneris, kas dod norādījumus, pielāgo slodzi un vingrinājumu progresijas, atbilstoši katra dalībnieka spējām. Katrs treniņš iesākas ar iesildīšanos un noslēdzas ar atsildīšanos.
Lai pievienotos šīm nodarbībām, nav jābūt īpaši sagatavotam – pat šķietami sarežģītākie vingrinājumi ir pielāgojami, lai spētu attīstīties pakāpeniski.
Šī treniņu koncepta galvenais ieguvums ir sabalansētība ar galveno mērķi, spēt organiski integrēt sportiskās aktivitātes Tavā ikdienas dzīves ritējumā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!