Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

ProCosmetics akadēmija

ProCosmetics akadēmija sniedz lielisku iespēju doties neparastā skaistumkopšanas ceļojumā, atbrīvoties no stresa, saņemt pozitīvas emocijas, atgūt harmoniju un labsajūtu jūsu ķermenim. Salons piedāvā ķermeņa un sejas procedūras, SPA rituālus, masāžas un citus skaistumkopšanas pakalpojumus.
Izkārtojums
"Pro Cosmetics" ir kompānija ar plašu produkcijas klāstu profesionāļiem kosmetoloģijā, SPA, vaksācijas speciālistiem, manikīra, pedikīra meistariem, skaistumkopšanas salonu īpašniekiem, kā arī cilvēkiem, kuri vēlas saņemt profesionālu ādas kopšanu mājas apstākļos.
Salons piedāvā ķermeņa un sejas procedūras, SPA rituālus, masāžas un citus skaistumkopšanas pakalpojumus. "Pro Cosmetics" piedāvā ne tikai procedūras, bet arī iespēju apgūt kursus tiem, kuri vēlas profesionāli attīstīties. Skaistumkopšanas salons piedāvā gan SPA un masāžas, gan kosmetoloģijas pakalpojums, lai sniegtu Tev mieru, relaksāciju un skaistumu. Kosmetoloģijas procedūras veic sertificēti meistari ar mērķi attīrīt un atjaunot tavu sejas ādu. 
"Pro Cosmetics" pēc 15 gadu uzkrātas pieredzes piedāvā efektīvākās SPA procedūras – masāža ar karstajiem akmeņiem, maigā taureņu pieskārienu masāža – Tavai labsajūtai un mieram. Salons ir padomājis arī par tiem, kam nepieciešama mierīgāka un uzmanīgāka aprūpe – pašiem mazākajiem, nodrošinot "Bērnu un zīdaiņu maigā BIO-enerģētiskā masāža", un topošajām māmiņām "Topošās māmiņas masāža".

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!