Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Mežmalas laivas

Izbaudi skaistus skatus un neaizmirstamu piedzīvojumu likteņupē Daugavā! Dodies piedzīvojumā ar "Mežmalas laivām". Braucieni pa Daugavu ar kanoe laivu vai vikinga laivu.
Izkārtojums
Atrastas: 1
"Mežmalas laivas" jau sākot no 2009.gada piedāvā atpūtas braucienus ar Vikingu laivu pa Daugavu no Pļaviņām līdz Koknesei. Atrodas vien 100km attālumā no Rīgas, Pļaviņu novadā, blakus maiznīcai "Liepkalni". Šeit tiek piedāvātas dažādas aktīvās atpūtas iespējas gan ziemā, gan vasarā. Iespējams braukt ar kamanām ziemā un Vikingu laivu vasarā, izbaudot braucienu pa Daugavu.
Lai arī "Mežmalas laivas" atrodas pie likteņupes – Daugavas – un nodrošina atpūtu uz ūdens ar dažāda veida laivām – Vikingu, kanoe, kayak u.c. – viņi dod iespēju izbaudīt braucienu ar kanoe laivām arī pa Latvijas garāko upi – Gauju. Tas būs lielisks veids kā pavadīt karstu vasaras dienu draugu lokā, te pat Latvijā. Tas būs ne tikai atmiņās paliekošs piedzīvojums ar draugiem, bet arī veids kā uzlabot vai pārbaudīt komandas garu un sadarbošanās spējas Jūsu un draugu starpā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!