MafiaGame.lv

Mafijas spēle ir lielisks veids kā interesanti pavadīt koorporotīvās vakariņas vai izklaidēt komandu pasākuma laikā. Spēle Mafija attīsta intuīciju, pārliecināšanas spējas, runas mākslu un taktisko domāšanu. Spēles laikā cilvēki labāk iepazīst viens otru, sadraudzējas un atmiņā paliks pozitīvas emocijas, smiekli un komiskas situācijas.
Izkārtojums
Spēle "Mafija" notiek ap galdu vai sēžot aplī. Spēles pamatā ir diskusijas un diologi starp spēlētājiem. Mafija ir aizraujoša detektīvs psiholoģiska lomu spēle, kas sniedzas daudz tālāk par parasto galda spēli. Tā ir sava pasaule, kurā valda sāncensība, azartspēles, blefs, intuīcija un šaubas. Spēlētāji saskaras ar izdzīvošanas izaicinājumu, un, lai to atrisinātu, tiek izmantoti jebkādi līdzekļi. Spēles laikā tiek veidotas koolīcijas, notiek maldināšana un viltīgu taktisku gājienu izmantošana. Spēlētāji tiek sadalīti divās online kazino komandās - Mafija un Iedzīvotāji un vinnē tā komanda, kuras dalībnieks nonāk līdz spēles beigām. Iedīvotāju uzdevums ir saprast, kurš tad ir Mafija, savukārt Mafija līdz spēles beigām mēģina izskatīties pēc Iedzīvotāja. Spēle ir dinamiska, jautra, neprognozējama un ļoti interesanta. Lieliska izklaide ballītei, korporatīvajam pasākumam. Psiholoģiska spēle ar detektīvsižetu. Ļoti labi der pasākumiem, kurā kopā sanāk maz pazīstami cilvēki, kā arī internacionāliem pasākumiem. Spēlēt patīk gan lieliem, gan maziem no 9-99 gadiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!