LILITA

Lilita koncentrē savu pieredzi, radošo potenciālu un zināšanas tieši visaugstākās kvalitātes glancēto žurnālu veidošanā. Veido balansu starp lasītāju un reklāmdevēju interesēm, nodrošina pastāvīgas inovācijas gan pašos žurnālos, gan procesos ap tiem raksturo Lilitu kā vadošo glancēto žurnālu izdevēju Latvijā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Izdevniecība "LILITA" uzskata, ka mūsdienu digitalizētajā laikmetā nedrīkst aizmirst un pazaudēt printēto, glancēto, žurnālu vērtību. No visiem medijiem tieši žurnāli visvairāk ietekmē sabiedrības patēriņa paradumus, jo procesu veicina viedokļi līderi – cilvēki pie kuriem vēršas pēc padoma izvēloties automašīnas, kleitas, mobilos telefonus un citas preces –, kuri ir katrā sabiedrības slānī un jomā.
Viens no pirmajiem žurnāliem, ko izdeva izdevniecība "LILITA" bija tieši sieviešu žurnāls "Lilit", kas nevis mūs sievietes māca un audzina, bet palīdz orientēties pasaulē. Šis sieviešu žurnāls ir kā labākā draudzene, kas dalās savā pieredzē, palīdz sevi iemīlēt un dzīvot pilnvērtīgi: eksperimentēt, mesties piedzīvojumos, krist un turpināt celties. Māca sievietei nebaidīties būt bezrūpīgai, aprēķinātājai, pakļāvīgai un nesasniedzamai vienlaicīgi. Ar speciālu izdevumu sievietēm atklāj modes un skaistumkopšanas pasauli aizraujošā un saistošā veidā sniedzot motivāciju un iedvesmu sava tēla kopšanai un attīstībai.
Tā pat "LILITA" piedāvā arī vīriešu žurnālu, tieši viņu interesējošajos tematos – automašīnas, tehnika, filmas, grāmatu, mūzikas un spēļu apskati u.c. Zinātkāriem lasītājiem izdevniecība piedāvā vairākus zinātniskās literatūras žurnālus, kas sevī ietver informāciju un zināšanas gan par kosmosu, gan vēsturi un kariem, gan etoloģiju, medicīnu, psiholoģiju un daudzām citām jomām.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!