Irēna Puzirevska PP | Kuģītis ''Anna''

Izbraucienā ar kuģīti pa jūsu izvēlēto maršrutu būs lieliska iespēja nosvinēt kopā svētkus vai jebkuru citu svarīgu dzīves notikumu, kā arī vienkārši izbaudīt romantisku vakaru saulrietā.
Izkārtojums
Kuģītis "Anna" ir neaizmirstams veids kā izbaudīt romantiku vai draugu lokā doties skaistā izbraucienā. Izbrauciens ar kuģīti pa jūsu izvēlēto maršrutu ir lieliska iespēja nosvinēt skolas beigšanu, uzrīkot vecmeitu vai vecpuišu ballīti, atzīmēt dzimšanas dienu vai jebkādus citus svarīgus dzīves jūsu notikumus. Uz omulīgā kuģīša „Anna” klāja ērti jutīsies kompānija līdz 14 cilvēkiem, tajā ir 8 guļvietas un ir iespējams uzklāt arī svinību galdu. Saule, svaigs vējiņš, lieliska kompānija – viss, kas nepieciešams neaizmirstamai atpūtai uz ūdens. Ar kuģīti iespējams braukt pa Daugavu, Ķīšezeru, Baltezeru, Lielupi (atkarībā no brauciena laika). Iekāpšana uz kuģīša „Anna” notiek Āgenskalna ostā (Daugavgrīvas un Balasta dambja stūrī).

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.