Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Fotogrāfs Andrejs Djadiščevs

Fotostudija piedāvā: portretu studijas fotosesiju; individuālo studijas fotosesiju; individuālu fotosesiju pie dabas; ģimenes studijas fotosesiju; bērna studijas fotosesiju; gaidību studijas fotosesiju; studijas fotosesiju pārim; svētku un pasākumu reportāžas uzņemšanu; vecmeitu ballīti ar fotosesiju.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Andreja Djadiščeva fotostudijā Rīgā, iespējams realizēt visdažādākās ieceres gan individuāli, gan pāros un grupās. Visas fotosesijas studijā top tandēmā fotogrāfs + stiliste. Tas dod lielas priekšrocības gan kā fotogrāfam, gan jums, fotostudijas klientiem. Fotostudijā darbojas Kristīne Pridanova- Imidža konsultante, stiliste, vizāžiste; personal shopper; pasniedzēja, kas ieteiks un izvēlēsies vislabāko risinājumu tieši Jūsu gaumei un kopā ar fotogrāfu radīs vajadzīgo noskaņu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!