VAIRĀKU MĒRĶU VAUČERS

Mūsu ieteiktā dāvana

Bikram Yoga dāvanu karte

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Bikram Yoga dāvanu karte

Rīga
1 pers.

Izvēlieties nomināla dāvanu kartes vērtību

25 € 30 € 45 € 50 € 75 € 100 €

25 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Bikram Yoga dāvanu karte

Sasildi savējos!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Kas ir Bikram Yoga? Šo īpašo jogas sistēmu, balstoties uz gadsimtiem senām zināšanām par jogas pozitīvo un dziedinošo iedarbību, izveidojis Bikrams Čaudrijs. Bikrama jogas sistēma veidota tā, lai pilnībā atbilstu Rietumu kultūrai un palīdzētu cīnīties ar tādām mūsdienu problēmām kā stresu, pārslodzi darbā, nepareizu stāju, pārēšanos u.tml. Bikrama joga veicina organisma atveseļošanos un atjaunošanos, palīdz izārstēt hroniskas slimības un dažādas traumas. Fiziskā līmenī joga attīsta lokanumu, spēku un līdzsvaru. Prāta līmenī tā stiprina ticību paša spēkiem, attīsta paškontroli, sekmē mērķtiecību, uzlabo koncentrēšanās spējas un paaugstina noturību pret stresu.

Kas iekļauts piedāvājumā?

Jums ir iespēja izvēlēties Bikram Yogas sniegtos pakalpojumus vai jogas inventāru Jūsu izvēlētās dāvanu kartes vērtībā. Bonusā saņemsiet: Kombucha dzērienu izlasi un Bikram Yoga kalendāru 2016 gadam.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvana ikvienam, kas ir Jogas piekritējs!

Izmēģiniet!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs

Laiks

Ilgums atkarīgs no izvēlētā piedāvājuma

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Jums būs iespēja izvēlēties Bikram Yoga piedāvātos pakalpojumus Jūsu izvēlētās dāvanu kartes vērtībā. Ja izvēlētā piedāvājuma vērtība pārsniedz Jūsu dāvanu kartes summu, Jums būs iespēja veikt piemaksu uz vietas Bikram Yoga studijā.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 265

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.