Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

SPA rituāls „Možums”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

SPA rituāls „Možums”

Rīga
1 pers.

35 € 49 € -28%

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
35 € -28%
49 €

SPA rituāls „Možums”

Palutini sevi!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudiet relaksējošu, aromātisku masāžu un pīlingu visam ķermenim! Ekopīlings ar dabīgās kafijas skrubi aromatizēs, atsvaidzinās un uzmundrinās Jūsu ādu. Ķermeņa masāža ar kafijas balzamu būs jauns piedzīvojums jūsu sievišķībai! Rituāla noslēgumā varēsiet baudīt siltu kapučino!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Ekopīlings ar kafijas skrubi;
  • Ķermeņa masāža ar kafijas balzamu;
  • Tase kapučino pēc rituāla.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte lieliski noderēs ikvienai sievietei!

Izbaudi maģisku kafijas SPA!


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

70 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Pakalpojums pieejams no 14 gadu vecuma.

SPA rituālā iekļauto procedūru veikšanai izmantotās kosmētikas aktīvās vielas stimulē tauku šķelšanos un liekā ūdens izvadīšanu, atbrīvo no toksīniem un šlakvielām, aktivizējot šūnu vielmaiņu.

Ja pakalpojums nav atcelts 24 stundu laikā pirms rezervācijas, dāvanu karte uzskatāma par izmantotu.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Solvita

Dodoties uz pirmo masāžu, laukā bija spēcīgs lietus un brāzmains vējš – šķiet visi gadalaiki bija sajukuši vienā veselumā. Steidzoties paglābties no nepatīkamajiem laikapstākļiem, ierados krietni pirms laika. Laiku pirms masāžas varēju pavadīt uzgaidāmajā telpā, kur mani pretimnākoši uzņēma un piedāvāja karstu dzērienu.

 

Sagaidīju savu kārtu, masāžas speciāliste Dzidra mani pavadīja uz telpu, lai es varētu netraucēti pārģērbties. Ienākot masāžas telpā uzjundīja pavisam cita atmosfēra – mājīga, pieklusināta, apkārt valdīja pustumsa, dega aromātiskās sveces, fonā skanēja relaksējoša mūzika. Iekārtojos uz masāžas galda, nepiespiestā gaisotnē iepazināmies un pārrunājām, kas būs gaidāms procedūras laikā. Sākumā ādā tika iemasēts kafijas biezumu, jūras sāls un saldā krējuma skrubis ar spēcīgu svaigas kafijas smaržu. Tālāk sekoja pilna ķermeņa masāža ar šī un kafijas sviestu. Baudīju patīkamu muguras masāžu, kuras laikā biju pilnīgi aizmirsos, un atslābinošu kāju un pēdu masāžu. Pirms pēdu masāžas speciāliste apjautājās, vai tās neesot jūtīgas. Ja tomēr pēdas kut, tad tām cenšas pieskarties mazliet, vai nepieskarties nemaz. It kā šķietams sīkums, tomēr tas liek apjaust, ka klientam tiek pievērsta īpaša rūpība. Pēc masāžas man piedāvāja krūzi kapučīno – tieši tas, kas vajadzīgs! Devos prom no salona moža, pozitīvi uzlādēta, kā arī ieguvusi jaunu sparu nākamajam darba cēlienam.

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.