Šokolādes SPA rituāls pārim

1 2 3 4 5 (13)

Šokolādes SPA rituāls pārim

Šokolādes baudījums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Pārsteidz mīļoto ar šokolādes saldo pieskārienu. SPA pavadīts laiks divatā būs lieliska dāvana īpašos svētkos vai patīkams pārsteigums pēc garas darba dienas!

Šokolādes rituāls atbrīvos prātu no raizēm, mazinās stresu, dodot enerģiju un uzlabojot garastāvokli. Šokolāde veicina prieka hormonu - endorfīna un serotonīna izstrādi. Šokolādes ietīšana dziļi mitrina ādu un stimulē tās atjaunošanos, bagātinot ādu ar mikroelementiem un vitamīniem. Pēc procedūras āda kļūs maiga, gluda un starojoša. Ēterisko eļļu aktīvās vielas stimulē tauku šķelšanos un liekā ūdens izvadīšanu, atbrīvo no toksīniem un šlakvielām, aktivizējot šūnu vielmaiņu. Šokolāde baro ādu ar B grupas vitamīniem, kā arī ar vitamīniem A, E un K.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Attīrošs pīlings;
  • Šokolādes ietīšana;
  • Duša;
  • Tonizējoša masāža ar ēteriskajām eļļām;
  • Pēc rituāla - tase aromātiskās tējas.

Kam dāvanu karte ir paredzēta?

Dāvanu karte noderēs romantiskai dienai divatā!

Iegrimsti šokolādes brīnumainajā aromātā!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

80 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pakalpojums jārezervē!


Pakalpojumu sniedzējs

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.