Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Romantiskas vakariņas un atpūta brīvā dabā „Rēķu kalnā”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Romantiskas vakariņas un atpūta brīvā dabā „Rēķu kalnā”

Madonas novads „Rēķi”
2 pers.

59 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
59 €

Romantiskas vakariņas un atpūta brīvā dabā

Atpūtas pie dabas – kas var būt labāks par šo?

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Iespēja atpūsties no pilsētas nogurdinošās vides! Rēķu kalns - vieta, kur skaisti dabas skati un harmonija ir ikdiena. Pavadīt laiku divvientulībā ar garšīgu maltīti pie dabas, pārnakšņot mājīgā, divvietīgā numuriņā un no rīta iestiprināties ar gardām brokastīm. Kas var būt vēl patīkamāk? Ak jā – iespēja uzkāpt vienā no Vidzemes augstienes virsotnēm un lūkoties pār koku galotnēm un izbaudīt kluso lauku vidi!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Romantiskas vakariņas un atpūta brīvā dabā;
  • Nakšņošana divvietīgā numuriņā;
  • Brokastis.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta pāriem, precētiem, neprecētiem, nav nozīmes, galvenais ir mīlestība.

Baudiet mīlestību!


Informācija

Vieta

Madonas novads „Rēķi”

Laiks

1 nakts

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Obligāta iepriekšēja rezervācija. Visas pakalpojuma sniegšanas nianses iespējams pielāgot. Vasaras sezonā nedēļas nogales lielākoties nav pieejamas. Lai uzzinātu pieejamos datumus, lūdzam, sazināties ar pakalpojumu sniedzēju.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Laura

Rēķu kalns ir vieta gan mierīgai, gan aktīvai atpūtai. Šo atpūtas vietu apmeklējām vasaras sezonā, kad apkārt viss zaļo, saule silda un laukus klāj dažnedažādu puķu sega. Pakalpojumā ietilpst nakšņošana 2 personām, gardas vakariņas un brokastis. Pakalpojuma sniegšanas detaļas tik tiešām ir piemērojamas - ierašanos sarunājām uz plkst. 16, jo pirms mierīga vakara vēlējāmies kārtīgi izpētīt Madonas novada piedāvātās atpūtas iespējas (Madonas kartingi, Gaiziņkalna takas, pelde kādā no tuvējām ūdenskrātuvēm).

 

Ierodoties mūs sagaidīja laipna saimniece. Mums ierādīja numuriņu,  kā arī uzreiz jau sarunājām uz cikiem vēlēsimies vakariņas šajā vakarā un brokastis nākamajā rītā. Iekārtojušies numuriņā, atvilkām elpu pēc garā ceļa un aktīvās dienas, lai jau uz plkst. 19 dotos vakariņās.

 

Vakariņas bija iespējams baudīt vai nu ārā pie speciāli mums uzklāta galdiņa vai arī iekšā pie iekurta kamīna. Laiks ārā bija fantastiski saulains tāpēc izvēlējāmies 1. variantu. Ārā mūs sagaidīja mīlīgs, divvietīgs galdiņš ar ērtiem krēsliem, rūtainu galdautu. Vakariņās baudījām Cēzara salātus, šokolādes keksu ar saldējumu un klāt malkojām ogu sulu un Abavas ābolu sidru (bruts).

 

Pēc vakariņām devāmies apkārtnes izpētē. Kopumā atpūtas kompleksā ir vairākas ēkas, tostarp mūsu viesnīca, kā arī pirtiņa, kuru ir iespējams izīrēt, ir pieejama peldvieta un aiz ēkām atrodas arī pats Rēķu kalns. Lai arī ir vasara, tomēr ir iespējams apskatīt arī kalna pacēlāju un trasi, kura pieejama ziemas sezonā (šeit iespējams slēpot un baudīt ziemu).

 

Apstaigājuši apkārtni, devāmies pie miera, lai nākamajā rītā baudītu laiskas svētdienas brokastis - mājās gatavotas pankūkas ar ābolu un zemeņu ievārījumiem, tasi karstas kafijas un tējas. Pēc brokastīm pateicāmies saimniekiem un devāmies tālāk ceļojumā uz Kokneses pusi. 

 

Paldies, Rēķu kalns, bija jauki! :)

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.