Romantiskas vakariņas un atpūta brīvā dabā „Rēķu kalnā”

Eksperts novērtēja!
0.0 3 Atsakusmes

Romantiskas vakariņas un atpūta brīvā dabā „Rēķu kalnā”


Madonas novads „Rēķi”
2 pers.
36 mēnešu garantija
Godīgas cenas politika
14 dienu apmaiņa

59,00 €

59,00 €

Par piedāvājumu

Romantiskas vakariņas un atpūta brīvā dabā

Atpūtas pie dabas – kas var būt labāks par šo?

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Iespēja atpūsties no pilsētas nogurdinošās vides! Rēķu kalns - vieta, kur skaisti dabas skati un harmonija ir ikdiena. Pavadīt laiku divvientulībā ar garšīgu maltīti pie dabas, pārnakšņot mājīgā, divvietīgā numuriņā un no rīta iestiprināties ar gardām brokastīm. Kas var būt vēl patīkamāk? Ak jā – iespēja uzkāpt vienā no Vidzemes augstienes virsotnēm un lūkoties pār koku galotnēm un izbaudīt kluso lauku vidi!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • Romantiskas vakariņas un atpūta brīvā dabā;
 • Nakšņošana divvietīgā numuriņā;
 • Brokastis.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta pāriem, precētiem, neprecētiem, nav nozīmes, galvenais ir mīlestība.

Baudiet mīlestību!


Informācija

Vieta

Madonas novads „Rēķi”

Laiks

1 nakts

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Obligāta iepriekšēja rezervācija. Visas pakalpojuma sniegšanas nianses iespējams pielāgot. Vasaras sezonā nedēļas nogales lielākoties nav pieejamas. Lai uzzinātu pieejamos datumus, lūdzam, sazināties ar pakalpojumu sniedzēju.


Atrašanās vieta


Pakalpojumu sniedzējs

Rēķu kalns

Visi pakalpojuma sniedzēja piedāvājumi

Parādīt

0.0 3 Atsakusmes

Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Iekļautie produkti
Iekļautie produkti

Priekšrocības. Šis ir vairāku mērķu vaučeris, Tu vari izvēlēties jebkuru dāvanu no augstāk minētā saraksta.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos vai RIMI, apmaksa jāveic MAXIMA vai RIMI kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - Aspazijas bulvārī 24. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";

Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/c Sāga - 5 minūšu laikā (Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/n Kurzeme - 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Eksperta atsauksme:

Laura
Laura

Rēķu kalns ir vieta gan mierīgai, gan aktīvai atpūtai. Šo atpūtas vietu apmeklējām vasaras sezonā, kad apkārt viss zaļo, saule silda un laukus klāj dažnedažādu puķu sega. Pakalpojumā ietilpst nakšņošana 2 personām, gardas vakariņas un brokastis. Pakalpojuma sniegšanas detaļas tik tiešām ir piemērojamas - ierašanos sarunājām uz plkst. 16, jo pirms mierīga vakara vēlējāmies kārtīgi izpētīt Madonas novada piedāvātās atpūtas iespējas (Madonas kartingi, Gaiziņkalna takas, pelde kādā no tuvējām ūdenskrātuvēm).

 

Ierodoties mūs sagaidīja laipna saimniece. Mums ierādīja numuriņu,  kā arī uzreiz jau sarunājām uz cikiem vēlēsimies vakariņas šajā vakarā un brokastis nākamajā rītā. Iekārtojušies numuriņā, atvilkām elpu pēc garā ceļa un aktīvās dienas, lai jau uz plkst. 19 dotos vakariņās.

 

Vakariņas bija iespējams baudīt vai nu ārā pie speciāli mums uzklāta galdiņa vai arī iekšā pie iekurta kamīna. Laiks ārā bija fantastiski saulains tāpēc izvēlējāmies 1. variantu. Ārā mūs sagaidīja mīlīgs, divvietīgs galdiņš ar ērtiem krēsliem, rūtainu galdautu. Vakariņās baudījām Cēzara salātus, šokolādes keksu ar saldējumu un klāt malkojām ogu sulu un Abavas ābolu sidru (bruts).

 

Pēc vakariņām devāmies apkārtnes izpētē. Kopumā atpūtas kompleksā ir vairākas ēkas, tostarp mūsu viesnīca, kā arī pirtiņa, kuru ir iespējams izīrēt, ir pieejama peldvieta un aiz ēkām atrodas arī pats Rēķu kalns. Lai arī ir vasara, tomēr ir iespējams apskatīt arī kalna pacēlāju un trasi, kura pieejama ziemas sezonā (šeit iespējams slēpot un baudīt ziemu).

 

Apstaigājuši apkārtni, devāmies pie miera, lai nākamajā rītā baudītu laiskas svētdienas brokastis - mājās gatavotas pankūkas ar ābolu un zemeņu ievārījumiem, tasi karstas kafijas un tējas. Pēc brokastīm pateicāmies saimniekiem un devāmies tālāk ceļojumā uz Kokneses pusi. 

 

Paldies, Rēķu kalns, bija jauki! :)


Atsauksmes no mūsu klientiem

Agnese Luka

Brīnišķīgi izmantota dāvanu karte Rēķu kalnā. Tik skaisti, tik garšīgi, tik gaidīti jutāmies. Paldies par iespēju.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.