Paukošanas apmācība

1 2 3 4 5 (0)

Paukošanas apmācība

Aizraujoši un interesanti!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Paukošanas apmācība - vienlaicīgi elegants un aktīvs sporta veids. Vai arī Tu, skatoties “Trīs musketierus”, esi gribējis rīkoties ar zobenu tikpat veikli kā Atoss, Portoss un Aramiss? Paukošana ir elegants, pat aristokrātisks sporta veids, kas attīsta ātrumu, reakciju, koordināciju un domāšanu. Iemēģini savu roku senajā kaujas mākslā, izmantojot „Mans Sports LV” piedāvājumu, un apmeklē paukošanas nodarbības!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Paukošanas apmācība, ilgums viena stunda.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas apgūta jaunas prasmes un iemaņas paukošanā.

Nāc un piedalies!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 līdz 6 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Tā kā paukošana ir saistīta ar ieročiem, varētu likties, ka tas ir bīstams sporta veids, bet visiem zobeniem, špagām un floretēm ir neass gals, turklāt katram sportistam ir maska un speciāls aizsargtērps.Rezervācija jāveic iepriekš! To ir iespējams atcelt ne vēlāk 24h pirms pakalpojuma izmantošanas, pretējā gadījumā dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.