Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Neatkārtojama nakts diviem „Vytautas Mineral SPA“

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Neatkārtojama nakts diviem „Vytautas Mineral SPA“

Lietuva
2 pers.

89 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
89 €

Neatkārtojama nakts diviem „Vytautas Mineral SPA“

Nokļūstiet paradīzē!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Sapņojat par patīkamām un relaksējošām brīvdienām? Viesnīca „Vytautas Mineral SPA“, kas atrodas Birštonā ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! Moderna un ekskluzīva viesnīca vienā no skaistākajiem kūrortiem Lietuvā, kas atrodas netālu no Nemunas upes, liks Jums justies pasakaini. Atpūtieties veselības centrā, baudiet baseinu un saunu, kā arī relaksējieties un baudiet pasakainu naktsmieru ekskluzīvā dizaina numurā. Izcils dizains, garda maltīte un pilnīgs klusums 9 hektāru platībā - „Vytautas Mineral SPA“, sniegs Jums pilnīgu atpūtu! Aizmirstiet ikdienas raizes un ienirstiet harmonijas oāzē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Nakšņošana divvietīgā standarta numurā; pakalpojums pieejams no svētdienas - ceturtdienai!
  • Brokastis (bufete);
  • Neierobežots baseinu un saunu apmeklējums;
  • Fitnesa nodarbības sporta zālē un peldbaseinā;
  • Bezmaksas autostāvvieta;
  • Lasītava;
  • Bezvadu internets.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šis piedāvājums ir paredzēts ikvienam, kas vēlas atpūsties un pavadīt neaizmirstamu laiku kopā ar mīļoto.

Izbaudiet kopā šo pieredzi!

 


Informācija

Vieta

Lietuva

Laiks

1 nakts

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Pakalpojums pieejams darba dienās no svētdienas - ceturtdienai! Ierašanās ir no 15:00, izrakstīšanās līdz 12:00. Lūdzam ņemt vērā, ka dāvanu kartē nav iekļauts Birštonas Kūrorta nodoklis (1 € par personu/uzturēšanās reizi). Personām, kas jaunākas par 18 gadiem, nodoklis netiek piemērots. Ja gadījumā, vēlaties ierasties ar bērnu, Jums būs jāpiemaksā norādītā summa veicot rezervāciju. Ja Jūs nevarat ierasties Jūsu rezervētā laikā, Jums ir jāinformē viesnīca par to vismaz 72 h iepriekš. Gadījumā, ja Jūs nesniegsiet informāciju, ka nevarat iersties, Jūsu dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu. Piedāvājums nav pieejams: 14.02.– 25.02.; 21.04.– 28.04.; 05.05.– 15.05.; 22.06.– 24.06.; 15.08.– 18.08.; 26.10.– 03.11.; 22.12.– 14.01.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 920

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.