Vairāku mērķu vaučers

Mirklis diviem vien viesu namā „Rakari”

Mirklis diviem vien viesu namā „Rakari”


Salacgrīvas novads
2 pers.

75 €

Derīgs
3 gadus
10+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
3 gadus
10+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
75 €

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.

Mirklis diviem vien viesu namā „Rakari”

Izbaudiet mirkli!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai esat domājuši par to, cik jauki būtu aizbēgt no ikdienas steigas, un pavadīt romantiskus mirkļus vien divatā? Šī ir fantastiska iespēja kopā ar savu mīļoto doties neaizmirstamā romantikas baudījumā, kur neviens Jūs netraucēs! Tā ir brīnišķīga iespēja pāriem izbaudīt nesteidzīgu, romantisku atpūtu mājīgā viesu namā “Rakari”. Apsolām, ka vienīgais, ko vēlēsieties būs – lai šis mirklis apstājas...Atrodiet laiku sev un izbaudiet kopā būšanas mirkli!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • Nakšņošana divvietīgā LUX numurā (ierašanās no plkst.14.00);
 • Dzirkstošais vīns + gards pārsteigums numuriņā;
 • Romantiskas divu ēdienu vakariņas sveču gaismā, baudot kamīna mīlīgo siltumu;
 • 50 % atlaide pirts un baseina apmeklējumam;
 • Brokastis kafejnīcā (no plkst. 9.00 – 12.00);
 • Vēlā izrakstīšanās – līdz plkst.16.00 (pēc iespējamības)

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs fantastiska dāvana ikvienam, kurš vēlas izbēgt no ikdienas steigas!

Mirklis romantikas..


Informācija

Vieta

Salacgrīvas novads

Laiks

1 nakts

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Nepieciešams veikt rezervāciju!

Dāvanu karti iespējams izmantot no oktobra līdz maijam, izņemto svētku dienas - 24.,25.,31. decembri un 1.janvāri.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Iekļautie produkti
24 no 892

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Galeria Rīga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Galeria Rīga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos, apmaksa jāveic MAXIMA kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - t/c SKY & More Duntes ielā 19a, Aspazijas bulvārī 24 vai t/c Domina Ieriķu ielā 3. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";
Saņemt t/c Galleria Riga
- 5 minūšu laikā (Dzirnavu iela 67, Rīga, P.-S. 10:00 - 21:00, Sv 10:00-20:00);
Saņemt i/c Sky&More
- 5 minūšu laikā (Duntes iela 19a, Rīga, P.-Sv. 10:00-21:00);
Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/n Kurzeme
- 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Galleria Riga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Galleria Riga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Eksperta atsauksme:

Katrīna

Saņēmu šo dāvanu karti kā Ziemassvētku dāvanu ar patīkamu satraukumu gaidīju pavasari, kad kļūst mazliet siltāks, lai izmantotu šo dāvanu!


Jau rezervējot atpūtu, saņēmu ļoti jauku attieksmi un jutos tiešām gaidīta.


Kad ieradāmies viesu namā, mūs sagaidīja ļoti laipna darbiniece, kura lūdza mūs jau laikus pasūtīt vakariņas, lai, kad ierodamies restorānā, mūsu ēdiens jau būtu gatavs. Izvēlējāmies ēdienus no īpaši mūsu piedāvājumam sagatavotas ēdienkartes. Pasūtījām pamatēdienus un saldos un devāmies apskatīt savu numuriņu.


Ieejot numuriņā bija patīkami pārsteigta. Tas bija gaišs, tīrs, vienkāršs un omulīgs. Numuriņā mums bija nolikts dzirkstošais vīns un zemenes šokolādē. Vannas istabā bija lielā vanna, blakus vannas bumba, svecītes, smaržīgie kociņi. Par sīkumiem tiešām šeit bija padomāts.


Ierodoties atpakaļ restorānā, mums bija rezervēts omulīgs galdiņš pie kamīna. Ēdiens bija svaigs un garšīgs, saldie ēdieni bija ļoti labi.


Tā kā ārā bija vēss, nolēmām ieiet vannā, taču nezināmu iemeslu dēļ, siltais ūdens pietika tikai līdz ūdens vannā bija līdz potītēm. Tas bija neliels sarūgtinājums. Tā kā mums mājās nav TV, cerējām kopīgi vakarā paskatīties kādu filmu, taču TV rādīja tikai 3 nezināmus TV kanālus latviešu valodā. Tā kā vanna un TV mums izpalika, izdzērām katrs pa siltai tējai un devāmies gulēt.
No rīta devāmies brokastīs, kur varējām pasūtīt katrs pa vienam ēdienam no speciālās ēdienkartes un pasūtīt klāt vienu tēju vai kafiju. Ēdiens bija garšīgs, pasūtījām vēl šo to klāt par papildus samaksu.


Šo viesu namu noteikti iesaku apmeklēt, kad ārā ir siltāks un vakarpusē var aizbraukt uz jūru vai pilsētu. Vēlreiz varu uzslavēt viesu nama personālu par klientu apkalpošanu.


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Visas atsauksmes(1)
Kintija

Ļoti patika. Jauka apkalpošana,garšīgs ēdiens,laba atmosfēra.

1

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.