Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Madam Fitness 1 mēneša abonements

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Madam Fitness 1 mēneša abonements

Rīga
1 pers.

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
50 €

Madam Fitness 1 mēneša abonements

Esiet aktīvas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Madam Fitness piedāvā Jums fantastisku iespēju, iegādāties mēneša abonementu, lai iegūtu savu labāko augumu! Jaunākās paaudzes trenažieri piemēroti sievietes labsajūtai – Tev nebūs pašai jāregulē svari un virkne citu elementu, jo modernās tehnoloģijas to izdarīs Tavā vietā. Apļa treniņš ir vienkārša treniņu sistēma - sastāv no 8 trenažieriem un 8 stepa soliem, kuri jāmaina ik 30 sekundes. Šāds treniņš aizņem tikai 40 minūtes, sniedz lieliskus rezultātus un nevainojamu pašsajūtu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 1 mēneša abonements Madam Fitness apmeklējumam. (Neierobežots apmeklējums. P.O.T.C. 9-20 , P. 9-19 , S. 9-12)

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienai aktīvai daiļā dzimuma pārstāvei!

Uzlabojiet pašsajūtu!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

1 mēneša abonements

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!  Ja Jums ir veselības problēmas, pirms nodarbības apmeklējuma konsultējaties ar savu ārstu. Dodoties pirmo reizi uz nodarbību, obligāti ņemiet dāvanu karti līdzi! Abonementu iespējams izmantot bez laika ierobežojuma: P.O.T.C. 9-20 , P. 9-19 , S. 9-12.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.