LATINO SOLO

1 2 3 4 5 (0)

LATINO SOLO

Apgūstiet jaunas deju kustības!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Latino Solo: rumba, salsa, kizomba, tango, cha-cha-cha, samba, bachata ... Solo latino – kur starpība? Diemžēl tās visas ir pāru dejas, kur nepieciešami partneri. Bet, ja partnera nav? Ko darīt? Vai nedejot? Bet tas taču nav iespējams! Tiem, kas kaislīgi vēlas iemācīties dejot latīņamerikāņu dejas, ir risinājums – solo latino. Tā ir klubu deja, kas pēdējos gados kļūst arvien populārāka, un to visbiežāk var sastapt naktsklubos un deju zālēs. Šīs dejas izpildei nav nepieciešams partneris. Neatkarīgi no sagatavotības līmeņa un vecuma, solo latino ļauj justies komfortabli un pārliecināti. Jūs iegūsiet pareizu stāju, skaistu gaitu, ķermeņa elastību un graciozas formas, kā arī obligāti nometīsiet vairākus kilogramus. Jūs kļūsiet sievišķīgāka un jutīsieties apburoši. Vienlaicīgi Jūs iegūsiet pārliecinātību par sevi, un pretējais dzimums nepaliks vienaldzīgs pret Jūsu jauno imidžu. Jūsu elastība kļūs lieliska, pagriezieni virtuozi, bet par gurnu kustībām apskaudīs ikviens.

Kas iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauas 8 deju nodarbības (2 nodarbības nedēļā).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvana ikvienam, kas vēlas apgūt jaunas deju prasmes!

Dejojiet!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Vēlams: šortus, legingus, džinsas, visu, kas maksimāli apskauj Jūsu gurnus vai svārki, augšpuse pēc vēlēšanās. Ērti apavi ar papēdi, kas nešļūks nost no kājas.

Laiks

8 nodarbības (2 nodarbības nedēļā, katra 1 h )

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.