Izsmalcinātas vakariņas restorānā "Renomme" (2 pers., Rīga)

1 2 3 4 5 (0)
Rīga
2 pers.

45 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Izsmalcinātas vakariņas restorānā "Renomme"

Baltijas modernā gastronomija 19. gs. pilī pašā Rīgas centrā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Diezin vai Napoleona laika greznības piestrāvotais Gallery Park Hotel gardēžu restorāns Renomme jums iešausies prātā mirkļos, kad sakārosies ko īstu, vienkāršu un pamatīgu - piemēram, kāpostu zupu no tādas autentiskas un atskabargainas bļodas, turklāt ne ar sudraba, bet koka karoti. Taču pārsteiguma adrenalīns jau visbiežāk ir negaidīts - arī gastronomijā! Renomme jaunās ēdienkartes fundaments ir latviešu virtuves nezūdoša klasika - jaunā un izsmalcinātā veidolā. Piemēram, Rīgas Balzāmā marinēta siļķe, kas vizuāli izskatās pēc zuša. Acu apmāns un garšu baudījums vienlaikus! Jeb zirņi espresso krūzītē - pēc jūsu izvēles pasniegti vai nu ar speķi vai sīpoliem. Tādējādi tikai lieku reizi apliecinot, ka viss jaunais patiesībā ir labi aizmirsts vecais. Un klasika ir ne tikai uzticama un pārbaudīta vērtība, tā ir arī neizsīkstoša zelta ādere - viss atkarīgs vien no pasniegšanas veida un skatu punkta.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 3-ēdienu vakariņas;
  • kompliments no šefpavāra;
  • bezmaksas autostāvvieta viesnīcas teritorijā (pēc iespējām).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta privātas vakariņas ģimenei, romantiskiem pāriem, draugiem, ārzemju viesiem, vai darba kolēģiem, kas novērtē kvalitāti un servisu.

Izbaudi!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam nav nozīmes

Laiks

1 apmeklējums.

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Restorāna darba laiks: Otrdiena – Sestdiena 12:00 – 21:30 (pēdējais pasūtījums).

Pirmdienās un svētdienās restorāns ir slēgts.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.