Gaisa balona lidojums saullēktā

1 2 3 4 5 (0)
Lielbritānija
2 pers.

260 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Gaisa balona lidojums saullēktā

Baudi skaistas ainavas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Fantastisks lidojums ar gaisa balonu saullēktā. Kas gan var būt skaistāks par šo? Jūs varēsiet izvēlēties vienu no vairāk kā 100 vietām Lielbritānijā, no kuras uzsākt lidojumu! Pateicoties šim piedāvājumam Jūs varēsiet iepazīties ar gaisa balona stūrēšanas pamatiem, uzzināsiet dažādus interesantus faktus par gaisa baloniem, pat saņemsiet ielūgumu iemēģināt veiksmi gaisa balona stūrēšanā, kā arī tradicionālo glāzi šampanieša, lai lidojumu padarītu vēl patīkamāku! Pēc lidojuma saņemsiet sertifikātu, ko būs parakstījis Virgin Ballons pilots un apstiprinājis Sers Ričards Brensons. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lidojums ar gaisa balonu 2 personām jebkurā no vairāk kā 100 vietām Lielbritānijā, 3-4h;
  • Sertifikāts pēc lidojuma, ko būs parakstījis Virgin Ballons pilots un apstiprinājis Sers Ričards Brensons.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī ekskluzīvā iespēja ļaus Jums iejusties pilota ādā un noderēs ikvienam sapņotājam, kas vēlas pacelties virs zemes un vērot kā mostas pasaule saullēktā!

Baudi pirmos rīta saules starus!


Vieta

Lielbritānija

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties Silts, vēju necaurlaidīgs apģērbs un apavi ar cieto zoli

Laiks

4 - 5 stundas

Dalībnieki

2 personas (Kopā lidojumā 4-5 pers. un pilots)

Laika apstākļi

Aktivitāte ir stipri atkarīga no laika apstākļiem: nokrišņi, redzamība, mākoņu daudzums, vēja stipruma u.tml.. Laika apstākļi vienmēr ir paredzēti iepriekš, taču dažreiz aktivitāte var aizkavēties pēc ierašanās aktivitātes vietā Jūsu drošības nolūkos Sezona ilgst no marta Līdz novembrim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Aktivitāte iepriekš jārezervē! Minimālais vecums - 7 gadi, minimālais augums - 1.35m. Gaisa balonā vieta ir 10-16 cilvēkiem, aptuvenais laiks, ko pavadīsiet gaisā - 1h. Lidojuma vietu varēsiet izvēlēties, kad veiksiet rezervāciju!


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm