Brauciens ar sniega motociklu (1-2 pers., 30min, Rīga)

1 2 3 4 5 (4)

Brauciens ar sniega motociklu

Patīk ātrums? Motocikli?

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ja vēlies ātrumu izbaudīt arī ziemā, kad zemi un kokus klāj sniegs, tad ļaujieties šai ziemas burvībai ar sniega motociklu Izbaudiet šo vienreizējo braucienu pie sniega motocikla stūres, un šī aktivitāte noteikti kļūs par vienu no Jūsu iemīļotākajiem ziemas sporta veidiem!

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • 30 minūšu brauciens ar sniega motociklu

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kuram patīk pozitīvas emocijas un notikumi.

Dodies pozitīvā piedzīvojumā!

 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Drēbēm ziemas sezonā būtu jābūt siltām Atcerieties, ka varat palikt netīrs

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 - 2 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Ja sniega motocikls tiks bojāts brauciena laikā, materiālie zaudējumi būs jāatlīdzina. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību). Aktivitāte pieejama dienās, kad sniega biezums ir vismaz 15 centimetri. Rezervējiet šo aktivitāti vienu nedēļu iepriekš. Pieejams no 16 g.v.Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Kirils

Brauciens bija patiešam labs!!! Pilns ar emocijām, ekstrēmām sajūtām! Un 30 min - pirmājai reizei ir iedeālais laiks. Apkalpe un sniega motocikla stāvoklis bija labs! Paldies!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.