Dienas brauciens ar kanoe pa Gauju: Sigulda - Leiputrija

1 2 3 4 5 (1)

Dienas brauciens ar kanoe pa Gauju: Sigulda - Leiputrija

Izbaudi atpūtu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudiet šo kanoe laivu braucienu pa Gauju kopā ar saviem mīļajiem - lēna straume, platpe, laba laiva; brauciens piemērots arī ģimenēm ar bērniem. Braucienā būs iespēja apskatīt Katlapu iezi, Ziedleju klintis, gājēju vanšu tiltu pie Siguldas un citas skaistas vietas, kā arī daudzas Gaujas lejtecei raksturīgās salas un sērītes. Bērnus noteikti iepriecinās iespēja redzēt gaigalas, pīles un citus ūdensputnus, kas lielā skaitā sastopami uz upes. Jūsu maršruta starts būs Siguldā, bet finišs tieši "Leiputrijā''.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Vienas kanoe laivas noma;
  • 2 airi;
  • Peldveste katram ekipāžas dalībniekam;
  • Transfērs no „Leiputrijas“ uz startu Siguldā.
  • brauciena ilgums 7h ar kanoe laivu pa Gauju, kura distance ir 34 km.
Kam dāvanu karte ir domāta?
 
Lieliska dāvana nesteidzīgas aktīvās atpūtas un dabas mīļotājiem. Ļoti piemērota dāvana tiem, kas reiz (jaunībā) laivojuši un vēlētos "atsvaidzināt" atmiņas un iemaņas.
 
Esi aktīvs, izbaudi atpūtu dabā!

Vieta

Ādažu novads

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi Laika apstākļiem atbilstošs tērps

Laiks

7 stundas

Dalībnieki

2 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no 1. maija līdz 30. septembrim. Pakalpojums netiek sniegts stipra lietus vai zibeņošanas laikā

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Negaisa un ļoti stipra vēja apstākļos nav ieteicams pakalpojumu izmantot. Katrā ekipāžā jābūt vismaz vienai pilngadīgai atbildīgajai personai, kas būs atbildīga par iznomāto inventāru un pārējiem ekipāžas dalībniekiem. Ne vairāk kā 2 pieaugušie, kā arī līdzi drīkst doties 1 bērns (vecumā līdz 14 gadiem) vai 2 bērni (vecumā līdz 7 gadiem). Maksimālais pieļaujamais pasažieru un kravas kopējais svars ir 190 kg. Maksimālais pieļaujamais personu skaits laivā: 4 (no tiem vismaz viens, bet ne vairāk kā divi ir pieaugušie). Pakalpojumu nesniedz personām, kas atrodas apreibinošo vielu iespaidā.


rakstīt atsauksmi

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm