Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Abonements XL Fit20

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Abonements XL Fit20

Rīga, Jūrmala
1 pers.

475 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
475 €

Abonements XL Fit20

Laba izskata noslēpums ar Fit20 abonementu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Fit20 – tā ir sporta un fizioterapijas studija cilvēkiem, kuri taupa savu laiku, ciena individualitāti, vēlas ātri un precīzi panākt nosprausto mērķi un uzklausa personīgā trenera padomus. Tikai 20-40 minūtes nedēļā, un Jūs iegūstat teicamu rezultātu – uzlabojas vispārējā pašsajūta, ķermenis kļūst spēcīgs un skaists. Ja pēc tradicionāla treniņa vairāku stundu garumā cilvēks jūt nogurumu un spēku izsīkumu, tad Fit20 treniņa laikā jūs aktivējiet visu ķermeni, un pēc treniņa beigām jūs jutīsiet jaunu spēku pieplūdumu!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 25 nodarbības ( vienas nodarbības laiks 30 - 40 minūtes).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kuram rūp savs izskats un labsajūta.

Sasniedz savu mērķi!


Informācija

Vieta

Rīga, Jūrmala

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

25 nodarbības

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Sporta tērps nav iekļauts, noma 3 Euro. Bez ārsta atļaujas klients nav tiesīgs izmantot FIT20 sniegots pakalpojumus sekojošos gadījumos- epilepsija, kardiostimulators, grūtniecība, smagi asinsrites traucējumi, vēdera sienas vai cirkšņa trūce, tuberkuloze,onkoloģiskās slimības ,ateroskleroze pēdējā stadijā, arteriālās asinsrites traucējumi, smagas neiroloģiskās slimības, cukura diabēts, malārija, akūtas bakteriālās vai vīrusu infekcijas, asiņošana, smaga diatēze (hemofīlija), ādas jutīgums.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atrastas: 1174
filtrs
24 no 1174

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.