Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Abonements L Fit20

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Abonements L Fit20

Rīga, Jūrmala
1 pers.

185 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
185 €

Abonements L Fit20

Esi ar sportu uz Tu, nevis Jūs.

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Fit20 palīdz ātri nostiprināt muskuļus. Nostiprinoties, muskuļi veicina vielu maiņu, izmantojot vairāk enerģijas, un dedzina taukus. Šie treniņi ne tikai nostiprina ķermeni, bet arī paātrina reakciju, uzlabo vispārējo pašsajūtu, samazina tauku daudzumu. Nostiprinās zemādas savienotājaudi, kas ļauj cīnīties ar celulītu un varikozo vēnu paplašināšanos. Iekārtas, ko izmanto Fit20 studijās, tiešā veidā atveido signālus, kurus dabiskā ceļā pārraida mūsu ķermenis. Signāli tiek nosūtīti uz dziļām muskuļu grupām, kuras impulsu laikā saraujas, bet pēc tam atslābinās. Tādā veidā EMS trenažieri palīdz „atmodināt” un nostiprināt sen neizmantotas un „aizmirstas” muskuļu grupas, ar to pašu uzlabojot arī cilvēka vispārējo pašsajūtu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 8 nodarbības (vienas nodarbības laiks 30 - 40 minūtes).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kuram interesē un rūp savs izskats un labsajūta.

Izkustini savu ķermeni un jūties lieliski!


Informācija

Vieta

Rīga, Jūrmala

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

8 nodarbības

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Sporta tērps nav iekļauts, noma 3 Euro. Bez ārsta atļaujas klients nav tiesīgs izmantot FIT20 sniegots pakalpojumus sekojošos gadījumos- epilepsija, kardiostimulators, grūtniecība, smagi asinsrites traucējumi, vēdera sienas vai cirkšņa trūce, tuberkuloze,onkoloģiskās slimības ,ateroskleroze pēdējā stadijā, arteriālās asinsrites traucējumi, smagas neiroloģiskās slimības, cukura diabēts, malārija, akūtas bakteriālās vai vīrusu infekcijas, asiņošana, smaga diatēze (hemofīlija), ādas jutīgums.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1107

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.