CORAL LATVIA

Daivinga centrs CORAL LATVIJA aicina pievienoties tiem simtiem tūkstošu nirēju, kuriem ir iespēja aplūkot vēl līdz galam neizpētīto zemūdens pasauli. Ja vēlaties izjust harmoniju starp sevi un apkārtējo vidi, gūt neaizmirstamus zemūdens pasaules iespaidus, atliek spert vienu soli! Nāc un iegūsti praktiskas iemaņas patstāvīgai niršanai jebkur pasaulē!
Izkārtojums
Daivinga centrs CORAL LATVIJA aicina pievienoties tiem simtiem tūkstošu nirēju, kuri aplūko līdz šim vien retajam pieejamo – Baltijas jūrā nogrimušos kuģus, Sarkanās jūras krāsaino zemūdens pasauli, Indijas okeānu, Vidusjūru un daudzas citas vietas! Pasaules okeāns, plašā zemūdens pasaule vēl ir neizpētīta, gluži kā mēness, tieši tāpēc CORAL LATVIJA piedāvā iespēju apgūt niršanas pamatus, lai Tu varētu doties jebkur pasaulē, tur ienirt un izpētīt zemūdens pasauli.
Sākotnēji CORAL LATVIA nodrošina teorētiskās apmācības, jo bez pamata zināšanām kā strādā gaisa balons, kurš nodrošina elpošanu, kā saglabāt mieru zem ūdens, nekur tālāk netikt. Paralēli teorētiskajām zināšanām notiek praktiskās apmācības baseinā, lai iemācītos ne tikai teoriju, bet arī praktiskās iemaņas. Un tad jau pēc apgūtas teorijas un 5 praktiskajām nodarbībām baseinā, Tev būs iespēja ienirt ūdens dzīlēs atklātos ūdeņos vai nu te pat Latvijā, Slokas karjerā. Pēc apmācību pabeigšana Tev tiks izsniegts starptautisks nirēju sertifikāts, kuru uzrādot apliecināsi, ka zini kā rīkoties ar aprīkojumu, ko darīt un kā uzvesties zemūdens pasaulē.
Visas apmācības tiek sniegtas sertificētu instruktoru pavadībā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.