Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

BabyMemoryBook.eu

Iepriecini savus tuvos! Lieliska iespēja sagaidīt mazuļa piedzimšanu un iemūžināt pirmos mirkļus skaistās fotogrāfijās kopā.
Izkārtojums
Mazuļa pirmā grāmata. Pildi digitāli jebkurā vietā, laikā un cik ilgi vien vēlies. Pievieno fotogrāfijas no jebkuras ierīces. Izvairies no drukas kļūdām un fotogrāfiju attīstīšanas. Izvēlies grāmatiņu, kas satur dažādus rotaļīgus elementus neitrālos, rozā vai zilos toņos vai arī vienkāršo grāmatiņu pelēkos toņos. Grāmatiņa tiek iesieta cietajos vākos, kas izgatavots no dabai draudzīgiem materiāliem.
Kopā ar manu BabyMemoryBook iespējams: MANA ĢIMENE-Satikšanās stāsts; Dzimtas koks. GAIDĪŠANAS LAIKS-Pirmais trimestris; Otrais trimestris; Trešais trimestris. PIRMĀS DIENAS- Dzimšanas diena; Mans vārds; Pirmās dienas mājās. MANA ATTĪSTĪBA-Izskats; Zobiņi; Ēdienkarte. PA MĒNEŠIEM- Attīstība pa mēnešiem. SPOŽĀKIE NOTIKUMI-Manas kristības; Pirmais ceļojums; “Baby Shower”. PIRMIE SVĒTKI-Pirmā dzimšanas diena; Vārda diena; Ziemassvētki. FOTO GALERIJA- Pievieno līdz pat 20 fotogrāfijas.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!