„AUTOSKOLA CREDO AUTOPRIEKS”

Autoskolai “Credo Autoprieks” ir vairāk nekā 15 gadu pieredze jauno auto vadītāju apmācībā. “Credo Autoprieks” piedāvā Tev apgūt B kategorijas auto apmācības teorijas kursus, B kategorijas apmācības kursus braukšanai, ka arī A kategorijas apmācības kursus braukšanā iekļaujot obligātas akadēmiskās stundas.
Izkārtojums

Autoskolu alianse Credo Autoprieks tika izveidota, apvienojoties divām autoskolām - Credo un Autoprieks ar mērķi izveidot Latvijā pirmo autovadītāju universitāti. Uzņēmumam ir vairāk nekā 15 gadus ilga pieredze savā nozarē. Lielāka autoskola Latvijā, kura darbojas jau 2002.gada. Autoskolas filiāles atrodas 9 lielākajās Latvijas pilsētās - Rīga, Jelgava, Liepāja, Ventspils, Daugavpils, Rēzekne, Bauska, Jūrmala, Jēkabpils – un vadītāja apliecību var iegūt 10 dažādās kategorijās – A, B, BE, C, CE, D, DE, 95, ADR un Traktortehnika. 
Autoskolas mērķis ir sniegt iespēju visiem topošajiem autovadītājiem macīties kvalitatīvi un izdevīgi, tieši tāpēc tiek nodrošinātas vairāka veida atlaides gan studentiem, gan pieaugušajiem.
Mācīties "Autoskola Credo Autoprieks" - tas nozīmē mācīties lielākajā un pieredzes bagātākajā autoskolā, kurā vari iegūt tiesības ātri, pārliecinoši un par patīkamu cenu! Atver visus ceļus sev priekšā - piesakies tūlīt!
Autoskolas Credo Autoprieks misija ir piedāvāt kvalitatīvu un ikvienam pieejamu apmācību, kas ļauj tās absolventiem pie transportlīdzekļa stūres justies pārliecināti.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!