Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Aktīvās atpūtas peintbola parks un kempings Bušas

Aktīvās atpūtas peintbola parks "Bušas" piedāvā ne tikai aktīvu atpūtu, uzspēlējot peintbola spēli brīvā dabā vai iekštelpās, bet arī atpūsties kempingā, naktsmītnēs un relaksēties pirtī un kublā. Nāc un pavadi savas brīvdienas Saulkrastu novadā!
Izkārtojums

Peintbola parks "Bušas" ir sertificēta atpūtas vieta, kurā darbojas pieredzējuši un profesionāli instruktori, kas seko līdz spēles gaitai, lai mazinātu negadījumu iespējas. Peintbola parks piedāvā spriedzes un adrenalīna pilnus piedzīvojumus, izveidotajos laukumos. Adrenalīna pilno devu piedāvā gan skolēnu grupā no 10 gadu vecuma, gan draugu pulkam, gan kolektīvu pasākumiem. 
Aktīvās atpūtas peintbola parks "Bušas" piedāvā arī iespēju baudīt maltīti brīvā dabā, izveidotajās piknika vietās. Atpūtas kompleksā ir iespēja baudīt arī naktsmieru kempingā vai "Bušas" izveidotajās kotedžās, pirts mīļotājiem piedāvājumā ir pirts māja, kurā var gan baudīt naktsmieru, gan relaksēties karstajā pirts gaisā.
"Bušas" atrodas lieliskā vietā, tikai 2km attālumā, 15 minūšu pastaigas garumā atrodas jūra, bet Saulkrastu centrs vien 2,5km attālumā. Tas viss – aktīva atpūta, peintbols, kempings – atrodas vien 30min braucienā no Rīgas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!