VAIRĀKU MĒRĶU VAUČERS

Mūsu ieteiktā dāvana

Īsts peintbols peintbola parkā „BUŠAS”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Īsts peintbols peintbola parkā „BUŠAS”

Rīga, Saulkrastu novads

Izvēlieties nomināla dāvanu kartes vērtību

20 € 40 € 60 €

20 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Īsts peintbols peintbola parkā „BUŠAS”

Peitbols Tev un Taviem draugiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Aktīvās atpūtas peintbola parks “Bušas” piedāvā spriedzes pilnus piedzīvojumus Rīgā un Saulkrastos.  Aktīva atpūta ir lielisks laika pavadīšanas veids, kas vislabāk darāms kopā ar labākajiem draugiem un līdzīgi domājošiem. Svarīgi ir kvalitatīvi pavadīt savu brīvo un peintbola parks Bušas, ar 9. Gadu pieredzi Jums to noteikti var piedāvāt. Peintbols bērniem un pieaugušajiem!  Esiet aktīvi un pavadiet lielisku laiku kopā ar sev tuvajiem! Izaiciniet viens otru un sacentieties par uzvaru!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Mēs nodrošinām peintbola spēli, profesionālā instruktora vadībā un mēs nodrošinām Jūs ar atbilstošu profesionālu ekipējumu un interesantu misiju izspēli.

Jums būs iespēja norēķināties par Peintbola pakalpojumiem Jūsu izvēlētās dāvanu kartes vērtībā, ja pakalpojumu kopējā summa pārsniegs kartes vērtību, starpību būs iespējams piemaksāt uz vietas.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir paredzēta ikvienam aktīvās atpūtas piekritējam. Bērniem iesakām no 8. gadiem.

Pavadaiet laiku ar draugiem!


Informācija

Vieta

Rīga, Saulkrastu novads

Apģērbs

Brīvs un ērts apģērbs, sportiski un ērti apavi ar slēgtu purngalu

Laika apstākļi

Laika apstākļu ierobežojumu nav. Aktīvās atpūtas peintbola parks ir pielāgots jebkuriem laika apstākļiem. Strādājam visu gadu.

Cita informācija

Šo summu Jūs varat izmantot atbilstoši cenu kategorijām, kas noradītas mūsu mājas lapā un peintbola laukumā pirms spēles.

Peintbola spēļu rezervācija ir ar iepriekšēju pieteikšanos. Peintbola spēli nepieciešams rezervēt vismaz 24 h iepriekš.

Rezervējot peintbola spēli, nepieciešams norādīt dāvanu kartes kodu, kā arī pieteikt spēlētāju skaitu. Peintbola spēļu izmaksas ir atkarīgas no spēlētāju skaita un patērētā munīciju daudzuma. No kopējās summas tiek atskaitīta dāvan kartes vērtība un pārējais tiek samaksāts pēc patērētā. Plānoto izmaksu summu Jūs varat uzzināt veicot peintbola spēļu rezervāciju.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 171

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.